Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyanúsítottat ki lehet hallgat...

Gyanúsítottat ki lehet hallgatni megkeresés útján?

Figyelt kérdés

Ha nagyon messze lakik attól a kapitányságtól,ahol kihallgatnák.

Egyszer már tettem beismerő vallomást(előtte felhívtam őket,hogy Zalaegerszegre nem tudok bemenni,Nyíregyházán lakom,és akkor azt mondták rendben.Majd előállítottak egyik éjszaka és őrizetbe vettek,hogy ennek így kell ebben az esetben lezajlania.)És lejöttek a nyomozók ide,onnan.

Valamikor biztos mennem kell még folytatólagos kihallgatásra,mert február 19-ig van meghosszabítva az ügyészség által a nyomozás,és biztos behívnak.(ez állat a papíron is,hogy folytatólagos gyanúsítotti kihallgatás szükséges) Most megint Zalaegerszegre hívnak majd be?

Köszönöm a válaszokat.



2014. jan. 5. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

ki lehet hallgatni megkeresés útján is, de ez csak lehetőség a nyomozó dönti el mennyire fontos az ő jelenléte meg az ügy ismerete.


De azt is megteheti, hogy ő megy oda és oda idéz be ahol laksz, de gyanúsítottnak nem hiszem, hogy metenné.


Alapesetben beidéz oda ahol dolgozik. Ha nem jelensz meg és nem mented ki magad előzetesen akkor körözhetnek ha már gyanúsított vagy.


Meg kell kérni a nyomozót, hogy küldjön megkeresést. Ha azt mondja, hogy nem akkor el kell menned vagy ugyanaz lesz, mint előtte.

2014. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tehát akkor kérhetem?Természetesen ha azt mondja,hogy nem,akkor ha törik ha szakad bemegyek.

Köszönöm a segítséged!

2014. jan. 6. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!