Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért veszi el ilyenkor a...

Miért veszi el ilyenkor a rendőrség a sim kártyát?

Figyelt kérdés
Azonosítottam valakit,aki ellopta a bankkártyámat. Miért vették el a sim-em,ha megmondtam nem erre jöttek a banktól az sms-ek?

2014. jan. 17. 02:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a zsarukat?
2014. jan. 17. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert be volt fosva, mi biztos jobban fogjuk tudni, azért.
2014. jan. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem meg itt,mert mikor ott is feltettem ezt a kérdést,azt a választ kaptam:hogy ezt nem árulná el.

Ennyire hülye én sem vagyok,de köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 17. 10:20
 4/8 sni ***** válasza:
és ha véletlen megtalálják a számát a te SIM kártyádon, vagy híváslistádon, akkor nem tudtátok átverni szegény hülye rendőröket! :) ha meg nincs rajta, akkor visszakapod, és kész!
2014. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Micsoda?Ki akarja itt átverni őket?

A tettest ismerem,ami a legrosszabb,hogy közeli ismerősöm még szombaton fel is hívtam... A felvetésedet egyáltalán nem értem.

2014. jan. 17. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Például ha ti megbeszéltétek, hogy a csalásokat ő fogja elkövetni, és ő veszi fel a pénzt, te meg 3 hónapig nem jelented be a kártyád eltűnését. A híváslistából ki fog derülni, hogy tartottátok-e a kapcsolatot a csalások időszakában, vagy nem.

Szerintem fejezd be a kérdések gyártását, ha nem érted meg, hogy a gyerekes gondolkodásod átlátszó.

2014. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor meg hallgassák le a beszélgetéseket,hogy ilyenről nem volt szó! Nem akarom,hogy rámverjék a bajt!!!tartottuk a kapcsolatot de nem tudtam hogy ő volt!Hallgassák akkor vissza!!
2014. jan. 17. 16:06
 8/8 sni ***** válasza:

te kérdezted, miért vették el a SIM kártyát, ha egyik válasz sem tetszik, vagy felhúzod magad rajta, akkor írd a végére, hogy normális választ nem vársz rá!

Írhattam volna azt is, hogy ilyen kártyája még nem volt a rendőrnek! ez jobb?

2014. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!