Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mentem haza este fél 12-kor...

Mentem haza este fél 12-kor és a rendőr megállított, de miért?

Figyelt kérdés

Csütörtök éjfél előtt nemsokkal ,kisebb város szélén lakunk,senki nincs olyankor az utcán szinte csak én gyalogoltam hazafelé, mentem haza és lassan lépésben jött egy rendőrautó,megállt mellettem és mondta,hogy jó estét,személyi igazolványt ,lakcímkártyát kérek.

Odaadtam és az adatokat lediktálta a másik rendőrnek aki felírta egy papírra,aztán visszaadta az igazolványt és azt mondták,viszontlátásra ,mielőtt elmentek,kérdeztem mi szabálytalanságot csináltam és mondta semmit,nem lesz semmi és elmentek.

Miért állítottak meg és mit fognak az adataimmal csinálni?



2014. jan. 12. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazoltattak. Semmi extra. Kíváncsiak voltak, ki mászkál az éjszaka közepén.

Ha esetleg történik valami bűncselekmény, akkor eszükbe juthat, hogy te is arra jártál akkor, de amúgy tényleg semmi.

2014. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A rendőr bárkit igazoltatás alá vonhat, ezt igazoltató lapon kell rögzíteni, majd később a számítógépes rendszerben.

Mi a kérdés?

2014. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazoltatás céljából állított meg. De az is lehet, hogy hasonlítottál valakire, akit kerestek. Egyszer engen civil rendőrök állítottak meg és kérdésemre elmondták, hogy az autóm miatt, mert ilyen van egy bűnözőnek is.. Ennyi.
2014. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

na és erre mondja valaki, hogy szabad országban élünk! Ha nekem pl. éjjel kettőkor akad kedvem kocsikázni, akkor biztos lehetek abban, hogy gyanús leszek egy rendőrnek, mert én is egy kisvárosban élek. Valószínűleg meg fog állítani, megnézi a csomagtartót, kiforgattatja a zsebeimet, a kesztyűtartót, mert miért nem alszok én éjjel kettőkor. Húú de gyanus vagyok.


Had döntsem már el én hogy mikor fogok aludni!


A rendszerváltás után, valóban egy szabad ország voltunk, de ez egyre jobban eltűnik. Először csak a bankokat kamerázták be, ma már a tereket, és a parkokat is! És ha Te, "szabad ember" élvezni akarod a szabadságodat, és mersz dug.ni egyet a parkban, mondjuk egy augusztusi fülledt éjszakán, a fass.zopó rendőr kiveri rá a far.kát ahogy végignézi a kamerában, majd mint aki jól végezte dolgát, odaküld két járőrt, hogy büntessen meg közszeméremsértésért.


emlékeztek még a csinibabának arra jelentésre, amikor elemlámpával megy a dagadt rendőr (elvtárs asszony) a parkban, és hazazavarja a sétáló embereket, mert már késő van? Mosolyogva néztük a diktatúra karikatúráját a moziban, de ki gondolta volna, hogy ismét eljön az az idő.


Az én esetemben volt arra is példa, amikor megállított a rendőr, és megkérdezte, hogy honnan-hova!!!!!!! Na erre varjál gombot! a pofátlanság teteje

2014. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De te felemelted a kezed és azt mondtad: " Nem ezek azok a droidok, amiket keresünk! "
2014. jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!