Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentés történt zaklatásér...

Feljelentés történt zaklatásért, és fenyegetésért! Mi a teendő tovább?

Figyelt kérdés
Hihetetlen de igaz,az anyám mindenkit ellenem fordít,senki nem áll velem szóba a családba,mindig én vagyok a hibás és a párom,sajnos annyi pénzünk nincsen hogy elmenjünk albérletbe,mert átvágtak minket egy külföldi munka kapcsán,tehát ez okból nagyszülőknél lakunk együtt.a feljelentés megtörtént mert nagy hagytak engem békén,és a fenyegetést nem hagyják abba,kiakarnak tenni a lakásból engem (bejelentett lakcimem van),a páromnak van hova mennie de nekem nincs,mit tegyek???Kérem valaki segítsen!!!

2014. jan. 18. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki jelent fel kit?

Pontosan miért?

Kié a lakás? Nagymama mit mond?

2014. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a lánya(azaz én) mert állandóan zaklat tönkre tette az életünket, sajnos igy kell fogalmazni a senkiházi anyám már ha nevezhető annak,üzenetek telefonhivás és fenyegetés,nagymama azaz anyja nagyon befolyásolható és elég ha a lánya elsirja magát már védi is,és ő is azt mondta hogy menjek el innen
2014. jan. 18. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen pár az akinek van hová mennie és téged nem visz magával, ha már a párja vagy?
2014. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen ez meg a másik probléma,leginkább csak magával foglalkozik...de nem ez a legnagyobb baj jelenleg!
2014. jan. 19. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz, hogy mi a teendő? Feljelentés után semmi, majd a rendőrség eldönti mi lesz belőle. A megoldás meg hát sajnos nincs más választás, vagy tűröd vagy elmész, ezzel nem igazán lehet mást kezdeni. Azért a családi gondokat elsősorban nem a hatóságnak kellene megoldani... Szomorú, hogy így viselkednek, de ki tudja, lehet nem akarnak már eltartani a pároddal együtt. Keress munkát és költözz, szobát bérelni már egészen olcsón is lehet-
2014. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez igy van ahogy leirtad,de olyan helyen lakunk hogy közelbe nincs munkalehetőség,pénzünk meg nulla hogy eltudjunk menni máshova...szóval magyarul semmink nincsen jelenleg.páromnak van helye a szüleinél de én nem mehetek oda,magyarán ha nem csinál a rendőrség valamit,mehetek az utcára?...
2014. jan. 22. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy nagy lakás amiben nem lakik senki itt nálunk. A tulaj szobánként is kiadja. Én is tőle bérlek ugyanebben a házban egy lakást. Rendes derék ember!
2014. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!