Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lesz valakiből rohamrendőr?

Hogy lesz valakiből rohamrendőr?

Figyelt kérdés

Őket külön képzik,és mint rohamrendőrt tartják nyilván,vagy akár egy járőrt is beoszthatnak rohamrendőrnek?

Hogy van ez?


2014. jan. 21. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=51ErEwH-d-E

Szeretnéd ezt? Akkor nem kell más mint ne legyen erkölcsöd képes legyél nőket és védtelen embereket kínozni és mehetsz. Akár az ÁVO. Szóval ha erkölcsös vagy nem javaslom.

2014. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez marha vicces. Kb. 1500 db gumilövedéket lőttek ki anno, és mennyi embernek lőtték ki a szemét? Kettőnek? Pedig állítólag fejre céloztak. Ezek szerint elég szarul....

Én kint voltam, felszólítást az oszlatásra én sem hallottam, de nem volt kedvem könnygázt szívni, gumilövedéket kapni, meg molotov koktélt levenni mellel. Hazamentem. Nem is lett semmi bajom. A sok katasztrófa turista meg így járt. Igenis vonják felelősségre a túlkapást elkövető rendőröket, állítólag jó párat elítéltek már, meg sokan inkább leszereltek. De mi van azokkal, akik rendőrök lábait törtéék el az MTV székháznál. Azokkal mi van? A nemzet hősei mi?........

Október 23-án aki nem akarta hogy elverjék, az hazament. Nézz meg most egy EU ország tüntetését. A rendőrség ott is vízágyúzik, gumilövedéket lő. Mi meg átestünk a ló túloldalára. Én nem félek ha megállít a rendőr, ha elkövetek vmi szabálysértést és megbüntet megérdemeltem, mert barom voltam. A sok rendőr ellenes ember meg szidja őket úton útfélén, de ha baj van a 112 és 107-es segélyhívón nem azt mondja az ügyeletes rendőrsnek, hogy jó napot kívánok sün Úr. Kétszínű banda az összes. Mellékesen soha nem voltam rendőr és nem is akarok az lenni........

2014. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezzel egyet értek.

De nem politizálás,és gyűlölködés céljából kérdeztem,hanem azért,mert érdekel...(Mondjuk úgyis az lesz belőle...)

2014. jan. 21. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvégzed az iskolát, és a készenléti rendőrséghez kéred magad, vagy eleve ott felvételizel.
2014. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 22. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!