Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor tartóztatják már le azt...

Mikor tartóztatják már le azt a volt rendőrt, aki a feleségét megölte?

Figyelt kérdés
Tudjátok - a nő, akit kocogás közben nyírtak ki és a volt rendőr, a férj, 13 pert múlva jelentette, hogy eltűnt? Sittre vele!

#gyilkosrendőr
2014. jan. 24. 07:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ami szerinte 1.5 ora volt.

Nem mondom, hogy nem lehetett a felbujto,de mi van ha megsem? Akkor hogy adod vissza neki es a gyereknek az eveket? Egyebkent meg eloszor a gyilkost kell elkapni,az utana tud ellene vallani... ha van mit.

2014. jan. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A sosorksári nőre gondolsz?? A férje volt rendőr volt, de ő nem gyanúsított. Vagy lemaradtam valamiről??
2014. jan. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Amíg nincs bizonyíték addig nem tudnak vele mit kezdeni.

Egyébként rendőr ismerősöktől meg környékbeliektől én is ezt hallottam, mert hogy a feleség nagyon szerette a maszekot, nem véletlenül foglalkozott annyit a külsejével.

2014. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

# 2/3


Nem is akármilyen rendőr volt. Lelőtt valakit egy pitiáner akcióban. Egy pitiáner elkövetőt, valami semmiség elkövetésekor. Persze semmi nem lett belőle. Kimosták.


Nyilván, egy ex rendőr sokkal hamarabb kihívja a volt kollégákat a saját ügye kapcsán, de akkor se 13 perc múlva hívja ki, mert késik a neje.


Én észre se venném, hogyha az asszony 13 percet késik. Kb 5 óra kellene, hogy felhívjam őket, miután én magam nem találom.

2014. jan. 24. 09:16
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy nem lehetett a felbujto,de mi van ha megsem? Akkor hogy adod vissza neki es a gyereknek az eveket?



Ugyan, hol érdekli ezeket egy ilyen apróság? Más polgárokat simán bevarrnának, hátha megtörik és bevallja, még azt is amit nem is csinált.

2014. jan. 24. 09:20
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem egy pitiáner embert lőtt le, hanem egy szar házit.

Azért, mert arra gyanakszol, hogy ő volt a tettes nem kell ennyire elfogultnak lenni.

2014. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jaa, - akkor hős és nem gyilkos-renőr, bocsika
2014. jan. 24. 10:11
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Egy FEGYVERES cugány stricit lőtt le egy benzinkút mellett.

Jogos volt a fegyverhasználat. Tájékozódj!!!!


Attól még lehetett most ő a gyilkos vagy a felbújtó. Majd kiderül. Már többször végeztek hazugságvizsgálatot.

2014. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy minden esetben amikor gyilkosság történik az első számú gyanúsított mindig a családtag. Ezért őket veszik előre, hogy tisztázzák a gyanú alól.


A férfi rendőr volt. Fegyveres senkiházit lőtt le, és nem kimosták, hanem a szabálynak megfelelően végezte a munkáját. Előbb figyelmeztető lövést adott le az őt ért fenyegetés miatt, majd lőtt. Nehogy már egy bűnözőt sajnáljunk már..

A másik.. Nem 13 perc múlva hívta a rendőröket. Többször elmondta, hogy a felesége mindig ugyanabban az időben ment futni, így mindig legkésőbb 20.20-kor már otthon kellett volna lennie. A fia szólt neki majdnem fél 10-kor hogy az anyja még nem jött haza. Előbb kereste, majd elment a rendőrségre, ahol elküldték, hogy még csak másfél órája nincs otthon, várjon még, ne gondoljon a legrosszabbra, keresse tovább. Ezt tette, majd késő este kutyás rendőr találta meg.. Nem tudom te milyen 13 percről beszélsz...


A férj hazugságvizsgálatnak is alávetette magát, mert ahogy korábban írtam minden gyilkosságnál az eljárás az, hogy a családtagokat kizárják a gyanú alól. Az meg nem lehet gyanús, hogy esetleg veszekedtek a feleségével.


Ne hurcolj már meg egy embert ismeretlenül ha nem ismered a tényeket... Miért kell még jobban megalázni azt a szerencsétlen embert???

2014. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

No, ha én becsekkolok a rendőrségre a halált követő 1.5 óra múlva, abból le kell vonni sok időt. Az elhatározás számít, nem a bejelentkezés.


És az elején azt hazudta, hogy a nővel szerelemben és kiegyensúlyozott boldogságban éltek, ami nem igaz. Marták egymást.


És kitörölte a híváslistát estére, aminek annyi értelme van, hogy a bejövő hívásoknál ahol nincs felvéve a telefon, az nem követhető. Én így legalább is így tudom.

2014. jan. 24. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!