Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csoportos garázdaság. Vajon...

Csoportos garázdaság. Vajon megúszhatja? Vagy mit kaphat érte? Börtönbe zárhatják?

Figyelt kérdés
Egyik haverom és 2 barátja ellen csoportos garázdaság büntette miatt indult büntető eljárás. Haverom állítja, hogy nem volt benne a verekedésben, de a feljelentő azt mondja, hogy ő törte be az orrát! Haveromnak volt már ügye csoportos garázdaság büntette miatt, de az ügyészség visszadobta az ügyet. Vajon megúszhatja? Vagy mit kaphat érte? Börtönbe zárhatják? Mert kevés az esély arra, hogy a rendőrség elhiszi neki, hogy nem volt benne az ügyben... mivel már volt hasonló ügye..

2014. jan. 24. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
kérdezö egy ezresbe hogy a spanod csotány..ugyértem cigu
2014. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
A vádlottak mindig ártatlanok, csak összeesküdtek ellenük. A haverod is ártatlan lehet, biztos az áldozat magának rúgta be a saját képét.
2014. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdés: miért támadtak meg hárman egy embert. Ezek alapján igazi hős lehet. Ilyet te is tudod, hogy kik csinálnak....
2014. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A haverom nem cigu! És most biztos hogy nem csinált semmit! A kérdésemre szeretnék választ kapni, és nem a véleményetekre!
2014. jan. 25. 08:11
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendőrség nem indít nyomozást véletlen. Ott volt a 3 fős társaság a sértettel, mikor megverték? Gondolom ott. Ha én odaállok eléd, mögöttem meg 10 kigyúrt szekrény, az csoportos garázdaság.
2014. jan. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!