Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megéri 2014-ben rendőrnek menni?

Megéri 2014-ben rendőrnek menni?

Figyelt kérdés
Érettségivel és rendészeti iskolát végző kezdő rendőr mire számíthat? (fizetés, munka idő stb. Minden ami fontos ).

2014. jan. 25. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Csak egy hasonlat: napi 8 óra 2-3 műszakba és nyugiba átlag 90ezerért...

rendőr: 12 óra munka+túlóra+ a pihenőidőt se tartják be mert kevés az ember + szívatnak + szarakodnak veled + minden szart el kell viselned és a főnökeid egy cseppet se becsülnek meg,sőt + ha esik ha fúj az utcán vagy és mind ezt átlag 90ezerért.

Szerinted??

Én 2 éve végeztem a rendőr szakközepet,mindig is ez volt a vágyam és a sok szar ellenére is valamibe megtalálom a szépséget.... így azért jobb.

2014. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, a rendőrnek nem is azt a munkát kell végezni amire felesküdött.


Meg minek mennél rendőrnek, védeni a mai világban a sok idiótát, ajki amúgy is feljelentene?? Nem beszélve azokról akik jobban értenek mindenhez a számítógép mögül, meg "csendőröket" akarnak:-).


Egyébként a rendőrség mint szervezet, mert állami még mindig jó. Biztos nyugdíjad van, a készenlétisek 200 e felett keresnek stb.


Az egyenruhás résszel és annak társadalmi megítélésével van a baj. Ha nem akarsz egyenruhás maradni megéri.


Tiszthelyettesként is 150-170 e ft alapbérért lehetsz nyomozó.

2014. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ma kellene felszerelnem, akkor inkább elmentem volna civil pályára, ez már nem az a rendőrség mint régen.

Számolhatsz úgy 100eFt fizetésre, cserébe nincs ünneped, nincs nyugodt éjszakád, és egyfolytában berángatnak a családod mellől. Ha nem büntetsz, gyalogolhatsz.

2014. jan. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!