Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök főként Jobbik pártiak?

A rendőrök főként Jobbik pártiak?

Figyelt kérdés

A rendőröknél jobban nem utálja senki sem a tolvajokat és a rejtett erőforrásokat, hiszen azt lehet mindig hallani, hogy ők kapják a legtöbb csekket. Panaszkodnak is, hogy ők azért kapják mert kisebbség!


Magával a párt képviselőivel a hétköznapi életben én sem értek egyet, mert tudjuk főként milyen emberekből állnak. De ennek ellenére a párt törekvése megegyezhet a rendőrök nézeteivel.


Elsősorban rendőröket kérdezem, hogy ők inkább szavaznak rájuk mint másra?



2014. jan. 27. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nagyon is pártolják. Főként azt nézve, hogy ha Jobbik kerülne az ország élére legalább tényleges rendőri munkát végezhetnének, amiért felszereltek és "talán" nem a bírságok meg a statisztikák vezérelnék őket.


"Magával a párt képviselőivel a hétköznapi életben én sem értek egyet, mert tudjuk főként milyen emberekből állnak."


Valóban én is azt látom, hogy sok együgyű ember képviseli a pártot, akik csak a csendőrségen és a jelenlegi rendőrök eltüntetésében gondolkodnak. Ezeknek persze nem lesz szavuk és nem is volt, de tényleg rontja a párt képét.


Ha így gondolkodna a párt is, akkor az ország rosszabb helyzetbe kerülne, mert nem lenne rendőr és lenne egy halom elemi végzettséggel alig rendelkező minimálbérért dolgozó csendőr.

2014. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy inkább a Jobbik kell nekik. A fityesz a nyugdíjat is elvette tőlük stb, miért akarnának hozzájuk tartozni.


Persze a fityesz érzi is ezt, ezért ígérgeti nekik a fizetésemelést:-) Persze itt a választások előtt, próbálja őket a közeljövőben bekebelezni.


"mert tudjuk főként milyen emberekből állnak. "


Az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni, az ilyeneket a párt is kilöki idővel magából. Az ilyen emberek főként csakis azért pártolják a pártot, mert azt hiszik konfliktust kelt, majd a párt eltörli a rendőröket kormányt stb. és a kocsmában üldögélő hazafi ősmagyaroknak ad majd érdemleges beosztásokat.

2014. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem hinném én sem, hogy az IQ szint valamit is befolyásol. Főként azért nem, mert nem csak az okos ember szavazott a FIDESZ-re. Éppen ezért egy pártot nem lehet ehhez kötni.


De azzal már baj van, aki úgy gondolja, hogy a rendőrség megfelelően végzi a munkáját azzal, hogy statisztikát vesz alapul.


Ha egy városban egy évben 5000 bírságot szabtak ki akkor a következő évben 5000+1 db-ot kell teljesíteni.


De ha egy városban évente 1000 bűncselekmény van akkor az a statisztika szerint egy meghatározott szám városban ennyi megengedett. Éppen ezért a büntetési statisztika növelésén van a hangsúly. A másikat csak kordában kell tartaniuk, ami nem nagy munka. kb. semmit nem is kell tenniük, mert nagy valószínűséggel nem lesz több bűncselekmény lényegese, mint az előző évben.

2014. jan. 27. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:

A youtube-n volt egy magyar rendőr aki nyilatkozik erről.

Azt mondta, 20 éven keresztül a Fideszre szavazott, de most a Jobbikra fog.

De, nem csak a kisebbség miatt.


A Fidesz két hét alatt rendet tett, ugye?


A balliberális oldalt meg nem is részletezem.Ők meg az áldozatot a meglopott, sértett embert kezdik el hibáztatni.

Áldozatból csinálnak bűnbakot.

Az általuk csinált BTK, törvényeik, pedig nevetségesek, abszurdak voltak.

2014. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"A youtube-n volt egy magyar rendőr aki nyilatkozik erről."


Ez hol van? Gondolom már nem rendőr, mert nyíltan még a politikai nézetüket sem nyilváníthatják ki sajnos.....

2014. jan. 27. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is két féle ember van. van, aki elhivatottságból rendőr, ők valószínűleg igen, szeretnének dolgozni, ha a törvény többet engedne nekik. viszont van az a réteg, akik csak anno az alacsonyabb nyugdíjkorhatár miatt lettek rendőrök, és az ilyenek azok kerülik a bajt, ők a könnyen megvesztegethetők. na ők valószínűleg félnének, ha több jogot kapnának, és emiatt sem intézkednének, így nekik jó ez.
2014. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Túlnyomó többségben jobbik szavazók a kollégák.

Van rengeteg olyan, aki előtte más pártra szavazott, de miután mindkét hatalmon lévő párt kimutatta a foga fehérjét, már inkább a jobbikra szavaznak.


Én is ettől félek, mint amit az egyik hozzászóló mondott, hogy egy két egysejtű is megpróbál majd kitalálni hülyeségeket. Szerintem Vona Gábor többre ment volna, ha nem a csendőrséggel lett volna elfoglalva, Gaudi pedig a védői szerepekkel, hanem inkább kiálltak volna a rendőrség mellett. Nekem úgy tűnik, hogy a jobbiknak valamiért fontosak az együgyű huligánok, meg a mellényben büszke, civilben nyúl magukat nagy magyarnak képzelő emberek. Ettől független rájuk fogok szavazni, mert nincs más alternatíva.

2014. jan. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A rendőrségnek párt semlegesnek kellene lenni. Így aztán szavazni se engedném őket.
2014. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A rendőrségnek párt semlegesnek kellene lenni. Így aztán szavazni se engedném őket."


A rendőr nem lehet tagja politikai pártnak, és nyíltan nem vállalhatja a politikai nézeteit. Ennyi erővel senki ne szavazhasson.

2014. febr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!