Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire nézik szigorúan a...

Mennyire nézik szigorúan a Szegedi Rendőr suliba a testmagasságot?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni Szegedre. Azt írják, hogy lányoknak 160cm a minimum testmagasság. Én 156cm vagyok. Ettől eltekintenek, vagy ez kizáró ok lehet a felvételinél?
2014. jan. 27. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és kérdezd meg.
2014. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írják, hogy 160 akkor 160. Olyan mértékű a túljelentkezés, hogy nem fognak ezen variálni, nem vagy annyi, elküldenek. Egyébként szerintem a 160 is eléggé alacsony. Nem igazán tekintélyparancsoló.
2014. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Jelentkezz a honvédséghez aknaszedőnek ott szerintem nem számít a magasság.
2014. jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen kizáró ok. Vagy szerinted a feltételeket viccből írják ki?
2014. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerinted miért írják ki a minimum szintet? Így is akkora vagy mint a kutya ülve! Biztos hatalmas tekintélyed lenne egy 190 magas 120 kilós kan skandinávval szemben:)) Mifelénk is van néhány rendőrnek csúfolt nyomoronc. Gyerek ülés kell a kocsiba hogy kilásson:) Szerinted régen a csendőrök között miért nem találtál 180 centi és mázsa alatti férfit?
2014. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy részébe csak simán megkérdezik milyen magas vagy így simán mondhatsz többet...egy másik rendőr suliba 1 hónapja 3 hétig dolgoztam (határidős egyéb munka volt) amikor ott voltam láttam egy kicsi lányt és meg is kérdeztem az egyik ott dolgozót,hogy itt nincs magasság korlátozás??? aztán mondta,hogy többnyire bemondásra megy és ők is észrevették,hogy az a lány nem éri el a minimumot.Sőt olyannal is találkoztak aki bekerült annak ellenére,hogy 2000métert nem tudott lefutni és nem igazán tudják mi lesz majd vele így. Panaszkodtak arra is,hogy a lelkesedés hamar elmúlik mert első évbe 25-en kezdtek a következő évbe már 18-an maradtak és ebből kb jó ha 14 marad... Sokat érdeklődtem ott sok mindenről mert engem is érdekel és mindig is érdekelt a dolog még a sok kaki ellenére is amiket hallok és amikről tudok...de a jelenlegi helyzetbe még az új életpálya modellt nem vezetik be addig nem áll szándékomba rendőrnek menni mert pl gyári munkásként is megkapnám kb azt a pénzt és kevesebb sz.rt,felelősséget stb stb várnak el tőlem és azért nem 12 órákba melóznák.
2014. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!