Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentettek, de semmi...

Feljelentettek, de semmi bizonyíték? Többi lent.

Figyelt kérdés

Anyósom feljelentett. Olyan dolgokat állít, ami valótlan. Méghozzá semmi bizonyítéka sincs. Állítólag szidtam a rokonait. Rárugtam az ajtót, és azt mondta, hogy én azt mondtam neki, hogy elásom. ...

A rendőrségnek ilyenkor nem vissza kellene dobni az ügyet?

Nekem vannak hangfelvételeim, amikor ő beszél rólam, és nem kedvesen.

A rendőrség nem fogadja el. Nem titokban vettem fel. Ő tudta, hogy felvételt csinálok. És mondta is, hogy nyugodtan.

Na szóval megvolt a szembesites, de nem volt eredménye.

Másrészt én tanunak voltam behivva, akkor miért volz szembesites?

szóval én fel tudom jelenteni? Hamis vádaskodásért vagy valami másért. Ha igen, miért tudom feljelenteni?

Ha lezárnak egy ügyet, mindig mást talál ki. Most újra kell mennem a rendőrségre. ....



2014. febr. 2. 10:33
 1/1 Agent Cooper ***** válasza:

Elvileg hamis vád miatt tehet feljelentést, azonban tudnia kell, hogy az ügyészség a legritkább esetben indít ilyen bűncselekmény miatt eljárást. Szerintem sokkal hatékonyabb, ha személyiségi jogsértés miatt polgári eljárást kezdeményez az anyósa ellen.

Az, hogy az eljárásjogi státusza tanú azt mutatja, hogy a nyomozóhatóság nem látja megalapozottnak a bűncselekmény gyanúját Önnel szemben. A szembesítésre azért volt szükség, mert a nyomozóhatóságnak meg kell kísérelnie feloldani a feljelentés és az Ön vallomása közötti ellentmondást (nagyon meglepődnék, ha ez sikerülne is).

2014. febr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!