Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrők kapnak az után...

A rendőrők kapnak az után jutalékot, ha minél több szabálytalankodó embert büntetnek meg?

Figyelt kérdés
Ugy értem ha mondjuk elkapnak egy hónapban pl.6 olyat akinél valami nem tiszta,nincs jogsija,vagy nincs rendben az autó papírja,vagy valami nem stimmel.Értitek.Ezután jár nekik több jutalék,vagy bér ha minél több embert kapnak el?
2009. dec. 9. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Abban biztos lehetsz,hogy ha valamelyik rendőr sokat és jól dolgozik azt előbb utóbb a parancsnoka meg fogja jutalmazni.
2009. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy tudom, hogy előre megmondják nekik mennyit kell megbüntetni.
2009. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A rendőröknek fix fizetése van, ezen nem változtat az, hogy mennyit büntetnek meg. Így nem áll nekik érdekében minél több embert megbüntetni. Persze közszájon más forog, de a közvélemény mond ezt-azt, néha egyedi eseteket vesz általánosságszámba. Persze nem kizárt, hogy valahol megmondja a főnök, hogy mennyit kell összehozni, de ez nem hivatalos.

Sőt, a befolyt büntetést sem a helyi rendőrség kapja meg, hanem központilag szedik be.

2009. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb gáz, hogy (a mendemonda szerint legalábbis:) a feljebbvalók igyekeznek rendben tartani a statisztikákat, ami nem mindig jár azzal az eredménnyel, amire az utcán jobban szükség lenne.
2009. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem kaptam egy hülye cédula kitöltése után sem. Viszont azért a főnököm szokott morcos lenni, ha nem volt szolgálat végén, csak egy feljelentés (Bp).


Egy rendőr sem kap ezek után juttatást. Hogy a főnökök mit kapnak azt meg csak ajó ég tudja.

2009. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Mindig kivan adva kit kell bírságolni a gazdasági válság miatt,most a gyalogosok kerültek sorra.
2009. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak leb@szást,ha nem büntetnek meg senkit.:(
2009. dec. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a XIII. kerületben.
2010. febr. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem.

a mávosok, bkv-sok biztos nem...

és a bkvsok mégis szemetek.

2010. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!