Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha elmegyek a rendőrségre...

Ha elmegyek a rendőrségre rákérdezni, hogy mi okból idéztek be tanúnak ott adnak róla felvilágosítást?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb csak az idézésre elmenni, ott megtudod, hogy milyen ügyről van szó!?
2014. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az idéző-levélen van az ügyintéző neve, alatta egy telefonszám, és még ott van valahol annak a közelében az ügyiratszám: Felhívod az ügyintézőt, bemutatkozol, bemondod neki az ügyiratszámot, és megkérdezed tőle, hogy milyen ügyben, mert az idézőből nem derül ki.


Hasonló esetben nekem is megmondták, persze akár tudsz valamit az ügyről, akár nem, az adott időpontban be kell menned, a feltett kérdésekre válaszolnod, és annak az írásba-rögzítését alá kell írnod! Nem fog fájni, náluk ez rutin, szalagra megy!

2014. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.nem, mivel igencsak piszkálja a csőröm, hogy mi okból hívnak be a bűnügyi osztályra és nem akarok rajta agyalni még egy hétig.

2.Köszönöm!

2014. márc. 1. 15:34
 4/7 anonim válasza:
52%

Valószínű hogy olyan szórakozó helyen tartózkodtál ahol volt egy kis atrocitás amit vagy láttál vagy nem de nem tartom kizártnak hogy valaki látott a szórakozó helyen

ez lehet a sértett és az elkövető egyaránt vagy egy tanú akit már előtted beidéztek.


És nem kell félni jobb helyeken KV z hatsz is persze egy 100 asért :))

2014. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Engem pl. azért havtak be, mert amikor a 2 emelettel fentebb egy lakást totál (!) kirámoltak, miközben a tulaj nyaralt, valaki bedobta a rendőröknek, hogy állítólag én hallottam, amikor pakoltak.

Hogy a fenébe hallottam volna, hogy két emelettel feljebb mit csinálnak egy lakásba??

2014. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

ne mondj semmit, nem kell emlékezned, így semmi bajod nem lesz.


eleve nem is azt írják a jegyzőkönyvbe amit mondasz


mehetsz majd bíróságra tanúnak


és még sok szörnyű dolog vár rád, de most nincs kedvem sorolni

2014. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kérj költségtérítést majd és előbb békén hagynak, ha van ismerős 3L-nél nagyobb motorú autóval kérd el a forgalmit és mondd, hogy azzal mentél, mondaná egy ismerősöm de ugye a rendőröknek nem szabad hazudni...
2014. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!