Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elővennének miatta?

Elővennének miatta?

Figyelt kérdés
Ha a rendőrségen bejelenteném, hogy azt hallottam, hogy xy szórakozóhelyen drogot árulnak, kijönnek, megnézik és mégsem, akkor engem elővesznek emiatt? Ha mondjuk azt mondom, hogy az egyik vendégtől hallottam a ablak alatt..

2014. márc. 7. 23:29
 1/2 anonim válasza:
28%

Ki se mennének.. A nagyobb szórakozóhelyek fizetik a kapitányságot, hogy ne mennyen oda senki.. Hajógyárin minden második ember vagy dealer volt vagy állandó fogyasztó. Mindenki tudta, hogy 18év alatt vagy felett nemszámított és egy darab rendőrautót nem láttál 5kilóméteres körzetben... nem furcsállod?


Ha bejelented, hanem.. nem lesz semmi.

2014. márc. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik... vagy névvel-címmel jelentesz fel valakit, (de ez esetben, ha nincs igazad, akkor bizony te jársz rosszul) vagy nem is törődnek veled. Ilyen bejelentésre, hogy "úgy hallottam egy szórakozóhelyen valakik árulnak" rá se kakálnak.
2014. márc. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!