Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legkellemetlenebb...

Mi volt a legkellemetlenebb dolog, amit berúgva csináltál és másnap szégyellted magad miatta?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron csajos buli volt házibuli ott annyira be voltam rúgva hogy levetkőztem meztelenre mert meleg volt és úgy mentem ki futni az utcára kb 3 utcán futottam végig teljesen meztelenül. a többiek úgy futottak utánam hogy legalább egy hosszú pólót vegyek fel ameddig vissza megyek de nem még egészen elmentem majdnem a főútig egy étterem elé. Hát másnap amikor mesélték meg láttam a képeket azt hittem lesül a bőr a képemről még jó hogy nem abban a városban volt ahol én lakok és hogy a környéken gyakorlatilag olyankor kihalt minden s senki nem akart rám mászni. A képeket azóta megsemmísítettem senki ne kérje :) 20/L
2012. ápr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teleszartam meg telehugyoztam egy asztalt, ami tele volt kajával, mikor még nem volt bent senki, de én már be voltam állva mint a szög. Szerencsére nem tudták, meg, hogy én voltam, mert elmentem onnan. Haverommal megigértettem, hogy ne mondja el senkinek.
2012. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!