Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem lesz nekem kicsit fura a...

Nem lesz nekem kicsit fura a rendészeti suli?

Figyelt kérdés

Jó gimnáziumba jártam, egyetemre is, de valahogy nem vonzott a mérnöki munkakör (építészmérnökin voltam másfél évet). Jobban érdekelnek inkább az ilyen "akciódús" munkák, ahol nem a seggén ül az ember egy klimatizált irodában.

Nem lesz nagy váltás ez a suli nekem? Esetleg lesznek ott ilyen magasabb kvalitású nebulók is mint pl én (nem, ez nem egoizmus, csak láttam a felvételin az arcokat és hááát...)?


2014. ápr. 4. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha okosak lennének a rendőrök, akkor nem lenne képes a rendőrség ellátni a feladatát.
2014. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"érdekelnek inkább az ilyen "akciódús" munkák"


A rendőrök többségének nincs ilyen. Ismerősöm mondta, hogy most őket kirakták trafipaxozni 12 órára. De mondta azt mis, hogy jobb mint azok akik az utcát járják. Nekik hajléktalanokat és cigányokat kell basztatniuk.

2014. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom Rendészeti főiskolára mész, nem középsuliba. Diplomások nem trafipaxoznak, meg nem igazoltatgatnak, hanem bűnügyi dolgokkal foglalkoznak.
2014. ápr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem az NKE-re megyek, hanem rendészeti szakközépbe. De tervben van az NKE is majd utána, ez amolyan alapként fog szolgálni.


Többieknek is köszi a válaszokat.

2014. ápr. 5. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem mész NKE-re? Az az igazi, ráadásul a fizetés is klasszisokkal jobb.

Ha olyan emelt IQ-jú vagy ahogy mondod akkor gondolom a pontjaid meglennének. (vagy ha kihivást akarsz akkor ott az NKE-HHK. Ott aztán kapsz kihivást)

2014. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapból az NKE legyen. Ismerőseim mondták, hogy aki egyszer bekerül sima rendőrként a rendszerben ott már nem szeretik őket kiemelni, támogatni. Nehéz onnan továbbjutni.
2014. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy zseni lennék, de azért átlagon felüli vagyok egy rendészetiben (szerintem). Az egyetemen nem a legokosabbak közé tartoztam, de nem is a legostobábbakhoz. Belátásom szerint egyébként van lehetőség feljebb kerülni, de majd kiderül, ha már bent leszek.
2014. ápr. 5. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!