Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szomszédban születésnap, túl...

Szomszédban születésnap, túl zajos, részegen őrjöngnek, kiabálnak a lépcsőházban, hívhatok rendőrt?

Figyelt kérdés
Társasház, panel, 4 szintes, a ma esti bulival kicsit túl lőttek a célon, már szóltam nekik, de semmi! Kisbaba van nálunk, de még most fél 2-kor is kint ordibálnak részegen! Az egyik leesett a lépcsőről(felettünk laknak). Hívhatok rendőrt?
2010. nov. 21. 01:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
igen, de akkor a jó/elfogadható szomszédi viszonynak örökre vége.
2010. nov. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na igen, de nekünk meddig kell eltűrni ezt? Hogy felettünk valamelyik család bulizik?! Minősíthetetlen módon, káromkodva, zajongva, stb?! Előre rettegek a hétvégétől! Nekünk nincs jogunk pihenni?! Csak nekik bulizni?
2010. nov. 21. 01:41
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
szerintem eleve nem életképes gondolat panelházba különféle emberek százait összezsúfolni, mert ez lesz belőle.
2010. nov. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha ezt nem csinálják hetenkénti gyakorisággal, akkor próbáljátok a mai csetepatét valahogy kibírni...


Egy bulis éjszaka nem ér annyit, hogy utána éveken keresztül háborúzzatok a szomszéddal.


Én azt javaslom, hogy (ne veszekedve, ne kiabálva, hanem normális hangon kérve) keressétek meg a lakás tulajdonosát és mondjátok el neki : a kisbabátok nem tud aludni, kicsit próbáljanak csendesebben ünnepelni.

2010. nov. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azóta vége lett?
2010. nov. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Hivhatsz. Maximum kiutálnak. xD
2010. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy én a helyedben elköltöznék. Nem emiatt a buli miatt hanem mert ezek a házak hosszútávon emberi életre alkalmatlanok.
2010. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hajnali 3 kor még javában ment a duhajkodás. Kint zajongtak részegen a lépcsőházban. Hozzáteszem, nem húszon éves kölykökről van szó, hanem 35-50 éves felnőtt emberekről!!! Felháborító! Sajnos nem tehetjök meg hogy csak úgy elköltözzünk pláne nem a mai világban. Hova mennénk, egy másik tömbbe?
2010. nov. 21. 08:40
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
A panel sok megalkuvást, beletörődést, toleranciát követel. A születésnap, mégha alpári is, olyan kivétel, ami nincs mindennap. Egy négy emeletes panel nem tíz emeletes. ha minden igaz, 12 lakás van benne. Nyilván nem mindenki azonos habitusú (Vannak ilyen senkiházi idióták is) de ha nem mindennap van dajdaj, akkor nézd be. Tudom, kisbaba. De rá sem hivatkozhatsz mindig. Én panelban nőttem fel, hétköznap szinte egész nap fúrás, sokszor hétvégén is. Túl kell tenni magad, mert ha sokat dühöngsz, te jársz rosszul, mert az egész életed figyelme erre fog öszpontosulni...
2010. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem áll neki a lépcsőházban zajongani ilyen esetben, főleg ennyi idősen, nagyon gáz. Mi is buliztunk panelban, de a lépcsőházon keresztül próbáltunk csendben távozni, akármilyen részegek is voltunk. Az alapból eszünkbe se jutott, hogy egész reggelig ott maradjunk a lakásban bulizni, mentünk rendes szórakozóhelyre az otthoni alapozás után. Szerintem aki panelban lakik, az mondjon le a házibulikról, ez így tisztességes. Ha viszont ez egyszeri alkalom volt, akkor inkább ne keressétek a konfliktust.
2010. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!