Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi volt a különbség rendőri...

Mi volt a különbség rendőri viszonylatban a 2014es választás nap az eddigi választási napokhoz képest?

Figyelt kérdés

Én úgy láttam, kint voltak mindenhol és láthatóan voltak és sokan voltak, rengetegen, de nem volt büntetés, csak traffipax. Fehér ingben voltak. Láttam olyat, hogy a világítás nélkülieket, a félszeműeket se állította meg, mintha tiltva lett volna. Az előzőekben el voltak bújva és kommandós szerelésben voltak kint.

Én most jobban féltem, régebben legalább nem láttam, mitől kell félni. Brutális volt a tegnapi 800km.



#rendőrbrutál
2014. ápr. 7. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

"Keress kérdéseket hasonló témában: rendőrbrutál"


Milyen választ vársz a kérdésre?

A szavazóhelyek közelében nem volt intézkedési kötelezettség.

2014. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És most mitől kellett volna félni?


Országos szintű, fokozottabb rendőri jelenlét a választás biztonságos és zavartalan lebonyolítása érdekében.

2014. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én fostam, hogy megbacnak 60 ezerre, hogy elveszik a fizetésem felét, semmiségért
2014. ápr. 7. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!