Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy kis gond. Feljelenthet...

Van egy kis gond. Feljelenthetnek ezért?

Figyelt kérdés

Volt egy kis konfliktusom egy gyerekkel és szájbavágtam, meglazult 2 első foga. Másnap iskolában az apja bejött és megütött, amit legalább 20 gyerek látott, én meg ezután bordán rúgtam és gyomronvágtam + kirúgtam a lábát. Mondta hogy fel fog jelenteni mert ez már könnyű testi sértés volt meg alig bírt felállni.

(16 vagyok, szóval büntethető)

Feljelenthet ezért? Mert először ő ütött meg

Előre is köszi


2014. ápr. 9. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Fel. Meg azért is, hogy a fiának adtál.
2014. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy szakember felkeresése sem ártana, hogy legyél képes kezelni az indulataidat.
2014. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

A fiának azért vertem be mert a lépcsőn meglökött meg egész nap szívózott velem.

Az apjával pedig azért csináltam amit csináltam mert ő ütött meg.

Alapvetően egy nyugalmas ember vagyok, csak nem szeretem ha felhúznak, vagy esetleg megütnek.

2014. ápr. 9. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért minden további nélkül feljelenthet. Csak akkor végig kell gondolnia, hogy ellene is eljárás fog indulni, ugyanúgy garázdaság miatt.
2014. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

minden tiszteletem a tiéd! :D

egyébként ha a gyerek téged lökdösődött, aztán ütöttél, akkor mondhatod,hogy önvédelem.

biztosan nem fog feljelenteni, ha 20 tanu előtt megütött akkor meg főleg nem!

2014. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elkezdted verni egy iskolatársad apját? Jézusom... Ilyenkor úgy örülök, hogy nem ilyen helyre járok.

Feljelenthet amúgy.

2014. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármelyikőtök tehet feljelentést, a másik pedig élhet viszonváddal. Így mindkettőtöket megbüntetnek.
2014. ápr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!