Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha sima rendőr akarok lenni...

Ha sima rendőr akarok lenni akkor rendészeti szakközépiskolát fölösleges végezni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor pont hogy azt kell elvégezned.
2014. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább legyél egyenetlen rendőr, mint sima.

Két éves rendészeti szakközépiskola elvégzése szükséges a tiszthelyettesi rendőri kezdéshez.

2014. ápr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de én olyat is hallottam , hogy aki fizikailag és pszichológiailag megfelelt az alkalmasságin akkor van egy kiképzés és onnantól kezdve rendőr vagyok. ha 2 éves szakközepet végzek akkor is . de a 2 között van különbség ?
2014. ápr. 17. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Az volt a gyorsított képzés. Már az iskolába lépéskor felszereltek, és 5 hónap oktatás volt, majd 1-2 év önálló intézkedésre nem jogosító szolgálat. Ezt követően volt egy hónapos vizsgaidőszak. Ez már megszűnt, hála istennek.

A készenléti rendőrség állományát töltötték fel ezekkel, akik 3 éve szereltek fel, és öten 4 óra alatt írtak meg egy formanyomtatványt, úgy, hogy odahívtak, hogy segítsek már. Nekem 10-15 perc egy ilyen irat.

5+1 havi képzés miatt hívtuk őket 5.1 dolby rendőrnek, akik amúgy hivatalos megfogalmazásban próbarendőrök.

Az a képzés semmit nem ér, főleg úgy, hogy még kint sem csinálnak semmit, a csapaterős tevékenység az a rendőr tudásának 1/20 része. Egyszóval buták, de nagyon, nem csodálom, hogy megszűnt ez a képzés.

(Ezek után biztos lepontoznak a dolbyk.)

2014. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!