Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tudok valamit tenni ha átverte...

Tudok valamit tenni ha átvertek interneten?

Figyelt kérdés
10k ft ról lenne szó...vagy ennyi összeg véget nem foglalkoznak vele?

2014. ápr. 25. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Feljelented,elhúzódhat évekig.
2014. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

feljelented,

Meg mondjuk attól függ, hogy hol vert át, mert ha egy netes kereskedelmi oldalon adott el neked valakit, akkor azt jelentheted az oldal üzemeltetóinél, és ők tudnak lépni.

2014. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ miben és hogy. Ha például egy magyar, netes kereskedelmi oldalon, akkor a fogyasztóvédelem meglepően gyorsan és hatékonyan tud lépni az ügyben. Ha egy tajvani szexpartnerkeresőn, akkor viszont elég nehéz dolgod lesz.
2014. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, internetről szeretem volna vásárolni egy Grafikus kártyát PC-be és felhivtam az eladód azt mondta hogy csak akkor postázza ha előre utalom felét és ő feladja kártyát utána ha megkapom elutalom másik felét azt mondta azért akarja igy mivel sokan átverik és nem veszik át a csomagot és neki megy a pénze a posta költségre igy meg nem veszt ha nem veszem át, telefonon leegyeztünk többit emailben beszéltük meg, feladtam neki pénzt van róla papirom hirdetés letörölte de azt is lefényképeztem minden benne van a hirdetésbe is 4 nap telt el egyenlőre nem érkezett meg a kártya de ma olvastam hogy valaki irt neki ilyen milyen nagy csaló... és ebből gondolom hogy nem kapok semmit sem.(mielőtt belementem volna gondoltam hogy átakar verni de felhivta egyik ismerősöm is rögtön utánam és ő neki azt mondta már elvan adva és ebből gondoltam hogy nem ver át mert akkor átverhette volna ismerősöm is )
2014. ápr. 26. 00:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen hihetetlen hogy még mindig utalgat valaki magánszemélynek postán előre? Miért dobod fel a levegőbe, hátha odafújja szél? NA mindegy...örülj neki hogy csak 10k ft bánta, próbálj meg tanulni belőle, meg picit gondolkodni néha.
2014. ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!