Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kaphatok azért, ha valakit...

Mit kaphatok azért, ha valakit a nyílt utcán megverek?

Figyelt kérdés
8 napon belül gyógyuló sérülésekre gondolok, tehát egy pofon ide, másik oda. Mit kaphatok, ha bebizonyosodik a bűnösségem?
2014. máj. 6. 16:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Az attól függ kit.

Mert valamelyik párt akár ki is tüntetne érte.De jogrendszer szerint börtönbünti

2014. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha felpofozol egy random embert az utcán gyakorlatilag semmit, mert az égvilágon senki nem bizonyítja rád.


Elvileg ha más tényezőt nem kevernek bele, megúsznád némi pénzbírsággal/közmunkával ha rád bizonyítják, de ha te vallod be töredelmesen és hirtelen felindultságra hivatkozol, egy dorgálással is megúszhatod.

2014. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Vagy egy nagy verést attól akit megakartál verni xD


Egyébként meg könnyűtesti sertés, ha nem jelent fel senki, közmunka, pénzbírság, ejnyebejnye...

2014. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha engem felpofoznál, úgy arconbaxnálak, hogy a fal adná a másikat :D:D:D Szerintem kb. ennyit kaphatnál, de mástól is.
2014. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

A kérdezőtől kaptam egy privát üzenetet:


"Ha nem vagy képes értelmesen hozzászólni, akkor ne szólj hozzá. Azt meg megnézném, hogy egy hozzád hasonló nethuszár mennyire lenne kemény élő premier plánban."


Te tényleg erre vered magad, hogy meg akarsz majd ütni idegen embereket az utcán? Én tényleg vissza fogok ütni neked, sőt még a csajom is. Miért jó ez neked áruld már el?

2014. máj. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Túlteng a tesztoszteron? Ki a keményebb, meg a tökösebb? Meg "élőben legyél kemény, ne a net előtt". Annyira gyerekes hozzáállás, hogy az valami hihetetlen...
2014. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
4-es, itt a kérdezőnek van igaza, a 10 éves vérpistikék menjenek inkább codozni, lolozni, ott tudnak fröcsögni.
2014. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Miért van igaza? Válaszoltam a kérdésére, hogy valószínűleg semmit nem kapna, csak egy pofont (tőlem biztosan), de ne gondolja már, hogy csak úgy pofozgathat bárkit az utcán, mert neki úgy tartja a kedve. Ha kijelentem, hogy igen, én visszaütnék neki, akkor egy vérpistike vagyok a 30 évemmel? Meg nem hívom ki azonnal mérkőzésre a Deák térre?
2014. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy idegen embert vernék meg, te fogyatékkal élő? Nagyon is konkrét elképzelésem van, meg elve támadólag kérdezel meg comboskodsz a semmire.
2014. máj. 6. 17:31
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor verd meg. Az az elintézési módja, hívd ki nyilvánosan BOXMECCSRE :D Te gyúrsz ugye? :D
2014. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!