Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan zajlik a kihallgatás?

Hogyan zajlik a kihallgatás?

Figyelt kérdés
A szomszéd balhézott a családjával és engem behivtak a rendőrségtől tanuskodni. Lesz még ott valaki, ők esetleg?
2009. dec. 27. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetnek bent. Csak te.
2009. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak te, vagy ha nem vagy még nagykorú, akkor a törvényes képviselőd is bent lehet(anya, apa)
2009. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak figyelj mindenre, hogy pontosan azt írják le amit mondasz. Engem hallgattak már ki tanúként is, gyanúsítottként is (aztán persze kiderült h ártatlan vagyok:D) még kiskorúként, de nem voltak bent a szüleim... Nem tudom, hogy nem volt-e szabad nekik, vagy csak nem volt kötelező.
2009. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak te, aztán az természetes h csak úgy nagyjából írják le azt amit te mondasz, sokkal inkább azt ami a képbe illik, szóval cirkuszolj, de ügyesen.


Kb ez a bevett szokás, na meg tanúként szokták a gyanúsítottakat is első körben, akkor meg számíthatsz kis fenyegetőzésre, talán annál többre, ez rendőrség-függő.

2009. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
1-2-3-4-5 pofon is belefér...nyugi nem fog meglátszani :o)p (ha gyanúsított vagy)
2009. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen, nagyon szomorú, de simán agyonverik az embert, és semmit nem tudsz tenni.
2009. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Remélem nem fognak nagyon faggatni a szomszéd rugdosta az ajtót az asszony nem engedte be, kihivta a zsarukat hangoskodtak. Én ennyit hallottam, nem akarok belekeveredni semmibe.
2009. dec. 27. 19:25
 8/12 anonim válasza:
100%

Mondj el mindent ahogy halottad ha szerencsédvan egy óra mulva elengednek. De biztos majd mondják hogy ne hagyd el a várost a héten vagy valami. Nekem is mondták.

Mondjuk nálunk lövöldözés volt. El mondtam mindent mondták hogy másfél két hétig ne hagyjam el a várost aztán tanúként a tárgyaláson ott voltam.

Csak azt mondd amit tudsz.

2009. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
NEM LÁTTÁL SEMMIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Huyle vagy te!


be se menj! NEm láttál nem hallottál semmit!


Egész este otthon sem voltál... Pont!

2010. jan. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!