Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan zajlik egy kihallgatás?...

Hogyan zajlik egy kihallgatás? Meddig tart?

Figyelt kérdés
Most megyek először. (remélem utoljára is) Tanú voltam egy kocsmai verekedésnél.
2010. aug. 10. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Bemész, bemondod a neved

2. Jön egy ember aki bekísér az irodába, vagy megmondják, hogy hanyas irodába menj.

3. Bemész, leülsz, bediktálod a személyes adataidat

4. Ül veled szemben egy sün, kérdezget, te válaszolsz, ő pedig írogat a számítógépen.

5. Végeztetek, kinyomtatja a vallomásod, aláírod, aláírja.

6. Hazamész

2010. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja, az relatív meddig tart, de szerintem minimum 20 percet ott leszel. 1 óránál nem fog tovább tartani szerintem.
2010. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Megkérdik az adataidat, meg hogy mit láttál, ki kezdte, ki mit csinált közben.

Leirják, és aláiratják veled.

Negyed órát tippelnék.

Persze akkor, ha valóban csak tanú voltál.


Ha elfogadsz egy tanácsot, annál jobb, minél kevesebbet láttál.

Akkor van rá esélyed, hogy a biróságra már nem idéznek be.

2010. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem sok mindent tudok az ügyről mondani, mert elhúztam a csíkot rögtön az elején, szóval remélem negyed óra alatt végzek.
2010. aug. 10. 14:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Az fugg attol is, volt-e mas is, vagy 'csak' verekedes...
2010. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Más nem volt, csak jól megagyalta egymást két részeg.
2010. aug. 10. 14:57
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

'14:54' vagyok

Akkor Te megis hogy kerultel kepbe, ha ket reszeg volt, akik osszeszolalkoztak, majd osszeverekedtek? Hogy lett ebbol rendorsegi ugy? Valami mas is kellett tortenjen, mert ez igy meg nem teljes... Szemelyi serules is tortent, ami miatt nem tud pl dolgozni az egyik?

Ez meg nem a kihallgatas... :-D

2010. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is ott voltam nem messze tőlük. Mindkettejük pólója csupa vér volt, azt mesélik. De nem láttam ki kezdte, meg nem is tudom hogyan zajlott mert egyből leléptem.
2010. aug. 10. 15:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tapasztaltam, hogy vársz három órát mire behívnak, aztán a lassan gépelő rendőrnek a tök értelmetlen, egy mondatban összefoglalható dolgot nagyjából két órás szenvedés után elmagyarázod. Ezt követően még váratnak egy órát, mert a nyomtató sem működik, meg miért ne. Utána hazamész, és ha szerencséd van akkor 4 év múlva nem kell a tárgyalásra menned tanúskodni.

Engem pl négy év után hívtak be egy ügyben tanúnak. Az utazási költséget megtérítik, szóval lehet limuzint vagy helikoptert kéne bérelnem...

2010. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1.Vársz egy csomót

2.A nyomozó vagy előadó felkísér az irodájába

3.Elmondod mit láttál, ő szó szerint legépeli

4.Kinyomtatja,aláírod és hazamész

2010. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!