Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar rendőrök miért...

A magyar rendőrök miért hiszik azt magukról, hogy CIA ügynkök?

Figyelt kérdés

mentõsök vizsgáltak engem mert nagyon lebetegedtem erre megjöttek a rendõrök és a pali megkérdezte csúnyán hogy fogyasztottam e drogot válaszoltam hogy nem erre elõvette a telefonját bekapcsolta a vakut mint james bond és a szemembe világított.

-Én egyébként a válaszából rájöttem hogy fogyasztott kábítószert egy vizelet mintára azért kíváncsi lennék mondta!

a mentõsök ott néztek hogy kiez az idióta és mit szól bele a munkájukba. a legtöbb zsaru mért ilyen?


2014. máj. 10. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert sok ember tényleg fogyaszt kábítószert.
2014. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb zsaru? Hány csinálta ezt veled előtte?
2014. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
53%
Nem azért mondom, de az előttem válaszolónak üzenném hogy a rendőrök többsége akkor is egy utolsó tahó... Persze nem mindenkivel, van egy bizonyos csoport, akiket nemigazán mernek piszkálni. Persze ez nem azt jelenit hogy az összes rendőr tahó, kivétel mindig akad. Engem is ért már atrocitás rendőrtől.
2014. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Miért jöttek a rendőrök? Mit csináltál? Csak simán lebetegettél, és oda ment hozzád egy rendőr, hogy nem e fogyasztottál valamit?

Két éve buktam egyet motorral. Én hibám volt, gyorsan mentem, nem megfelelően választottam meg a sebességet egy kavicsos kanyarban. Mentő be. Doki néz rám, mint a véres rongyra, hogy nem e fogyasztottam valamit, aztán nagy bunkón beírták a leletbe, vagy mi a fenébe, hogy állítása szerint nem fogyasztott semmit, stb stb...aztán a rendőr is eljátszotta ugyan ezt, mint egy darab szarral. Nem sértették meg a pici lelki világom mint neked, mert szerintem többségében ha történik valami, jobb ha elsőre a rosszat feltételezik. aztán onnan lehet javítani a dolgokat.

2014. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
64%
De a vérvizsgálat egyértelműen kimutatja ha fogyasztottál valamit. Ha az mindenre negatív akkor hiába pattognak.
2014. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem te is bevallhatod hogy a kérdésed hirtelen felindulásból született, és erősen túlzás. Kifogtál egy buzgómócsingot, puff ennyi. Ettől még nem lesz minden rendőr ilyen. A CIA-nak meg egészen más a hatásköre mint hogy piti narkósokkal foglalkozzon, talán a DEA-vel kevered össze...
2014. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Igaz a felvetés, de okkal. Mindenek felett érzik magukat, de sajna ,igy is van.
2014. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha nem drogoznál nem lenne bajod. Sokszor voltam beteg de egyszersem jöttek rendőrök.
2014. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért világított a szemedbe mert megnézte hogyan tágul a pupillád, ebből akart drogra következtetni.

De mit is kerestek ott a rendőrök csak úgy?:D

2014. máj. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A vér és vizeletvizsgálatba, testüregi motozásba és egyéb megalázó procedúrákba nem kötelességed beleegyezni, csak akkor hajthatja végre, ha gyanúsított vagy. Ezt amúgy sokszor letagadják még a rendőrök is, de olvass utána, így van. Azért, mert beteg vagy és erre drogtesztet akar végezni, az egy hülye, el kell küldeni. Ha meg kényszerít rá, akkor lehet perelni a rendőrséget kártérítésért.
2014. máj. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!