Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar rendőrök miért...

A magyar rendőrök miért hiszik azt magukról, hogy CIA ügynkök?

Figyelt kérdés

mentõsök vizsgáltak engem mert nagyon lebetegedtem erre megjöttek a rendõrök és a pali megkérdezte csúnyán hogy fogyasztottam e drogot válaszoltam hogy nem erre elõvette a telefonját bekapcsolta a vakut mint james bond és a szemembe világított.

-Én egyébként a válaszából rájöttem hogy fogyasztott kábítószert egy vizelet mintára azért kíváncsi lennék mondta!

a mentõsök ott néztek hogy kiez az idióta és mit szól bele a munkájukba. a legtöbb zsaru mért ilyen?


2014. máj. 10. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 10-es!


Kérlek, áruld el, hol lehet ezeknek utánaolvasni, mert nekem ez teljesen új!


Mellesleg logikátlannak és értelmetlennek tűnik. Már amennyiben tisztában vagyunk azzal, hogy ki a "gyanúsított". Mert ugye gyanúsított csak az lehet, akit bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja terhel. Ehhez meg szükség van valamilyen bizonyítékra, például egy pozitív vér és/vagy vizeletvizsgálatra. Azonban amit Te írsz, abban az esetben, ha történik egy közlekedési baleset és felmerül az ital fogyasztás, vagy intézkedés során felmerül a kábítószer fogyasztás, nem lehetne mintavételre előállítani, mert még nem gyanúsított. De mivel nem történt szakértői vizsgálat, így a gyanúsítás törvénytelen lenne.

Mellesleg ez a "csak akkor hajthatja végre" dolog megint érdekesen hangzik. Eszerint a vér- és vizeletvizsgálatot, a motozást és az egyéb "megalázó" procedúrát a rendőr hajtja végre. Hát nem. Az orvos hajtja végre. És a legtöbb ilyen "procedúra" kikényszeríthető.


Mellesleg a kérdező által előadott történet nem tűnik teljesen kereknek. "Lebetegedik" és megjelenik egy rendőr, hogy biztos drogos. A lehetőségek, akár tetszik, akár nem:

1./ Tényleg ennyi történt, és a rendőr tényleg idióta volt.

2./ A kérdező nem mond el mindent, ami történt. Mert általában csak úgy nem jelennek meg rendőrök, és játszák a "CIA ügynököt". Bocs, ez meg az én tapasztalatom. Mármint, hogy az emberek hajlamosak a saját szájízük szerint előadni a történteket, csak hogy magukat jobb, a másikat rosszabb színben tüntessék fel.

2014. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami ilyenről van szó amit a végén írsz, előző, csak én nem akartam már kukacoskodni a kérdezővel.
2014. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2014. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, 11-esnek:


A közlekedési baleset az más téma. De az utcáról vagy a kórházból csak úgy nem rángathatnak be, hogy akkor most gyerünk vérvételre. Ha ruházat átvizsgálásakor (amit bármikor lehet) találnak nálad kábítószert, vagy elég beállt állapotban vagy, esetleg valaki ellened vall, az már alapos gyanú, akkor mehet.

Azt nem mondtam, hogy a rendőrnek kell végrehajtania, hanem a rendőrség, mint szerv, kényszeríthet rá. Ha ennyire pontosak akarunk lenni.

2014. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"A magyar rendőrök miért hiszik azt magukról, hogy CIA ügynkök?"


Nem hiszik magukról, de ha nem lenne ennyi bűnözés, akkor nem kéne ilyennek lenniük. Mégis mit vársz el tőlük? Hogy megsimogatnak vagy mi? Ez a munkájuk. És igen, egy rendőr(orvos) valószínű jobban meg tudja állapítani egy személyről, hogy fogyasztott-e drogot.


"Józsika drágám, kérlek rakd le a fegyvert, és hagyd hogy segítsenek a haldokló nénin, valamint megköszönnénk, ha az ellopott ékszereket is vissza adnád."

2014. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!