Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen büntetésre számíthatok...

Milyen büntetésre számíthatok ha elkap a rendőr?

Figyelt kérdés

Szoktam járni robogóval,viszont nincsen jogosítványom.

Ha van rajtam bukó meg a motorral is minden rendben,de nekem nincsen jogsim akkor milyen büntetésre számíthatok?

15/f



2014. máj. 23. 17:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akkor letöltendőre változtatják.
2014. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Zsebvirág ***** válasza:
Vagy elküldik közmunkára.
2014. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Gábor t ***** válasza:
43%

Ne törödj semmivel , élvezd az életet amíg tudod .

Anno sokat motoroztunk , vagy elmenekültünk, vagy ha el kaptak elnézést kértünk esedeztünk... gyertyapipa le "toljátok haza" , másnap mentünk tovább.

Vigyázni kell, de a rendőrnek is van szíve.

(ez az én tapasztalatom)

2014. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Anyuci örülni fog. Párom is 15 éves kora óta motorozik, de neki volt annyi esze, hogy jogsival. Tényleg 90 körül van a bírság. És bármikor simán megállíthatnak. Most nagyon rá vannak kattanva a mocisokra.
2014. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Vajda Gábor válasza:
Jó ha a KRESZ-t is tudod!!!!!!!!!!!!... és nem gáz,csak az hogy jogsi nélkül...de az nagyon...elhiszi bárki hogy ügyes vagy de adódjon egy kis figyelmetlenség és kész a baj.Fiataloknál főleg mert szeretnek vagánykodni...robival nem lehet kétszázzal menni szerencsére de ha bringáskéne azt mondom hogy a 30 km/h is lehet életveszélyes ha pl. valami hirtelen előtted terem és nem tudsz megállni?...A robi meg asszem 60-nal is tud menni,meghát nem az ember hajtja hanem a motor így még az lendülete is nagyobb...A lényeg hogy ha kapnál egy büntetést azt bizony a szüleidnek kell kifizetni és nem hiszem hogy erre gyűjtenének...senki nem a rendőrök kedvéért dolgozik...ha nem akarod szüleidet ennyi pénztől feleslegesen megszabadítani akkor inkább bringázz...az is van olyan élvezetes mint a robi csak nem kell hozzá jogsi.Bár...arra se ártana legalább egy KRESZ vizsga...
2014. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Annó a 80-as években a rendőr kiszedte a szeleptűket a kerekekből és eldobta.

Aztán lehetett hazatolni! :-D

De, hogy manapság mi van?

Az nem csak attól függ, hogy a Yard-on milyen gatya van, hanem attól, hogy mikor és milyen helyen/helyzetben kap el.

2014. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
ha nem tudod kifizetni vagy kérhetsz részlet fizetést vagy késleltetést. Én késleltetést kértem (az 6 hónap) de akár közmunka is szóba jöhet, ez a helyi járásin intézheted.
2014. máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nem kell jogsi rá, semmi se kell
2014. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%
engem is kb a te korodban kaptak el de engem személykocsival... anyám rosszul lett és nem tudott vezetni és 4 településre voltunk itthonról, kb 10 kilóméter lehetett hátra hazáig mikor elkerült egy rendőr és leállított... nem kaptunk szerencsére semmit csak egy kis ejnyebennyét... de ez szerintem rendőrtől is függ hogy mennyire megértő vagy hogy mi miatt kap el...
2014. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
18-as igen nagy butaságot mondtál...
2014. máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!