Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol és milyen gázpisztolyt...

Hol és milyen gázpisztolyt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Úgy tzdom, a 6 tárhelyes revolver szerű jobb, mint a 15 táras. Milyet érdemes venni és milyen töltényt bele? Valahol azt is olvastam, hogy egy paprika, egy riasztó és egy gáz töltény, mert valaki a paprikát nem bírja annyira, valaki a gázt, a hang pedig egyfajta rémületjeltés a támadóban. Ti hogy vagytok ezzel? Egyet értetek?
2014. máj. 23. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ott kezdem, hogy önvédelemre csak forgótárast, ez örök szabály. Típus alapján Röhm, Weihrauch, ami közkedvet, megbízható és jó ár/érték arányban van. (persze rajtuk kívül még sok, igen jó fegyver létezik) Lőszernek CS és paprika felváltva. A kettőnek eltérő a hatásmechanizmusa, együtt nagyon durva tud lenni. (mert persze nem egyet lősz a támadó arcába, hanem amennyi van) Riasztót belerakni értelmetlen. Röviden ennyi.
2014. máj. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Használt pisztolyt vegyél, vagy Bécsben vegyél és ne regisztrálj tartásra ezeknél. De legjobb, ha nem is veszel semmit.
2014. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

1. A gáztölténynek is ugyanolyan hangos hangja van mint a riasztónak.


2. Egy PV, egy CS felváltva. Ezt jól tudod. A sorrend mindegy, úgy is gyorsan lövöd ki őket és nem számít.


3. Most revolverből csak Record Chiefet érdemes venni. 6 lövetű, német gyártmányú. 29 ezer forint.

Azért csak azt érdemes, mert Európában 2 gáztöltény gyártó van. A Wadie és az Umarex. A Wadienak a revolvertöltényei viszont rosszak és csak a Record Chief nevű fegyverből működnek jól. Az Umarexé mindenből jól működik de valamiért 2 éve nincs újonnan boltban. Talán egyszer majd lesz, de most nincs.

2014. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zoraki 914,megbízható.
2014. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy most a hülye töltényhiány miatt én megértem ha valaki jó minőségű öntöltőt vesz, gázrevolver helyett. (Zoraki 914, Zoraki 917, vagy a repülő ütőszeges Ekol Special 99 (Beretta 85 kinézetű), vagy sok régi, már nem gyártott típus)


Az öntöltőkön kívül most csak a gumis revolverek a jók (mert riasztótöltényből van jó, elérhető) és még ugye a Record Chief.


Például én is a gumis revolverem mellé egy kisebb, ötlövetű revolvert vettem volna, de miután megtudtam hogy töltény úgy sincs hozzá, inkább vettem egy zsebbe beférő öntöltőt, tartalékba.

2014. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
+1 szavazat a gumis revolverre (pl Zoraki R1 GG).
2014. jún. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Blonde74 válasza:
Mindenképpen a hatás fokozása érdekébe úgy tárazzunk,hogy az első lövés Pv legyen és a második Cs.Mivel a Cs a Pv-ből nagyobb felhőt alkot fokozva a távolságot és hatásfokot.A száraz szemcsés Pv azonnali írrítációt okoz mint a ha már könnyező támadóra lőnénk második lövés gyanánt Pv-vel.
2019. nov. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!