Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gázpisztolyt hogy érdemes...

Gázpisztolyt hogy érdemes tárazni? Fele paprika, fele CS gáz?

Figyelt kérdés
Van egy pisztolyom, hozzá két tár. (14-14 lőszer) 20-20 lőszerem pepperből és CS-ből. Olvastam, hogy egy ilyet-egy olyat módon is érdemes, de olyat is, hogy ha kinti használatra kell, akkor CS, ha pedig feltételezhető hogy zárt térben is el kell sütni, akkor legyen egy pepper tár is, mert annak zárt térben kisebb a hatása esetleg a kilövőre (mondjuk egy 45, vagy 20 mg-os töltetű utóbbiból).
2013. ápr. 4. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért szokták úgy, hogy egy pepper egy cs, mert van aki az egyikre érzékeny jobban, van aki a másikra.
2013. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

Először is, öntöltővel ne nagyon akarj önvédekezni. A lőszert meg felejtsd el, azért 2-8 évet kapsz. :)


Azért szokás vegyesen tárazni, amit az első mondott.

De az is igaz, hogy a CS jobban diffundál, így beltéren te is jobban kapsz belőle. Pepperrel lőve lassabban oszlik el.

2013. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
gáz ,,,fegyverrel''' ne akarj önvédekezni,mert azzal fognak agyonütni.
2013. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gabee12122 válasza:
Én az elsőt CS-re szoktam rakni,mert annak azért van egy hatása.Második riasztó szokott lenni,hogy ugye mikor már taknya nyála egybefolyik azt higgye ténylegesen rá is lőttek.A többi 4 pedig 2 pepper 2 CS
2013. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!