Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Anya mondd mindent. Ti mit...

Anya mondd mindent. Ti mit tudtok erről?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam feljelentett, a bíróságig megy az ügy. NEmrég kaptam levelet, és majd lesz kihallgatás. Egy fnykép össze lett firkálva (az ő fotója) ezen berágtak a rendőrökhöz fordultak. Én a képre egy szót írtam rá, a többi nem én voltam de mivel utál a csaj rámfogta az egészet.

Anya mondta hogy ez a rendszerben a rendőrségen 6évig benne lesz és hogy ez miatt nyári munkára se tudok majd menni.

Szerintetek ebből mekkora gond lesz? És akkor kajak nem mehetek nyári munkára? Most vagy középiskolás 9.-es szeptembertől leszek 10.-es

Majd a rendőrtiszti fősulira akarok menni, akkor oda sem vesznek fel?


2014. jún. 14. 16:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Rendőrségi ügy, kihallgatás, mégis mi a fa**ért? Mert összefirkáltál egy képet? XDDDD Kuvára nem fog evvel a rendőrség foglalkozni.
2014. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kaptam levelet is! Majd a bíróságra kell mennem.. eddig vitték az ügyet.

Fehérvárról a bíróságról küldték nemrég.

2014. jún. 14. 16:07
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami átverés lehet... Mit rajzoltál rá? Nem valószínű hogy ezért lesz valami.
2014. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy ügy ez, mehetsz nyári munkára, és fel is vesznek, ha egyébként megfelelsz. Az a fotó hol van? hol írtad rá? (mit vajon?) de védekezhetsz az igazsággal: utál téged és te így csaptál vissza.
2014. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

a csaj nagyon csúnya.

vörös haja van stb.

én ráírtam hogy vörheny

a fiúk teleirták mindennel, és faszt rajzoltak rá. nekem semmi több közöm nincs hozzá.


miért lenne átverés?

2014. jún. 14. 16:10
 6/19 A kérdező kommentje:

ügyvédnek is mutattuk a kapott levelet, és mondta h 30ezer bírság lesz..


ki akartam dobni a gotót mikor lyukas órában csinálták a fiúk. de pont csengettek, és kivették a kezemből és valahogy a csajhoz jutott

2014. jún. 14. 16:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Személyiségi jogokkal való visszaélés. Nem a rajz miatt. Abból már lehet valami.
2014. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez bíróság. Polgáris peres eljárás. Személyiségi jogi per. De ez nem renbdőrségi ügy, nem büntető ügy, nem lesz priuszod mégha el is marasztalanak akkor se.
2014. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én becsületsértésnek gondolnám.És meg is érdemli a feljelentést az, aki egy másik embert így megaláz csak azért, mert vörös a haja.Remélem, tanulni fogtok az esetből.A csúfolódást meg hagyjátok meg a bölcsődéseknek írástudó embertől már ennél különb viselkedés az elvárható.
2014. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nem azért mert vörös a haja..:) 9éve rivalizálunk és mindig ő járt jól mert őt kell sajnálni hihetetlen dolgokat művel
2014. jún. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!