Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok mondani egy olyan...

Tudtok mondani egy olyan testépítő könyvet, ami mindent "lefed"?

Figyelt kérdés
Egy jóval bővebb könyvre gondoltam mint pl a sárga kapszula, ami nem a kezdőknek szól, és szinte minden haladóbb tudás benne van, bármikor bármelyik fejezetben felüthetem, és kikereshetem a nekem kellő információt. Olyanra gondolok mondom amiben bőven írnak az edzéstechnikákról, és a kajálásról is, hogy pl diéta után meg lehet-e /érdemes-e megtartani a száraz fizikumot, vagy inkább tömgeljünk? Vagy a kettő közti átmenetet? És mind ezt milyen számokkal? Ez csak egy példa volt, de szerintem értitek hova akarok kilyukadni. Köszönet a segítségért.
2014. jún. 1. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Arnold Schwarzenegger: A testépítés nagy enciklopédiája
2014. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De jó, hogy nekem az megvan. :) Amúgy igen. Benne van az alapoktól minden. Nagyon jó kis könyv. érdemes beszerezni vagy valahonnan letölteni.
2014. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a két nagy enciklopédia, az egyik ugye Arnoldné. De egyik sem teljes, sőt nem is naturalokra méretezett a benne levő edzesmennyiseg sem. Ki lehet próbálni, de koksz nélkül hamar garantált túledzés lesz vele.
2014. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Arnold Schwarzenegger A Testépítés Nagy Enciklopédiáját tudom ajánlani.
2014. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!