Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » RENDŐRÖK! Válaszolnátok...

RENDŐRÖK! Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy szeretnék rendőr lenni mivel jó a nyugdíj, hamar nyugdíjba mehetek és tetszik ez az egész rendőri munka.Az érdekelne hogy ha elvégeztem a rendőrtisztit és utána rögtön munkábaállnék mennyi körül lenne a fizetésem? (egyébként szeretném elvégezni a tűzszerészit is és akkor azzal eggyüt mennyivel alakulna a fizetés?)



még egy kérdés:milyen fizikai erőnlétnek vagy képességnek vagy nem is tudom minek kell lennie hogy egyáltalán felvegyenek a rendőrtisztire? (egy szívbillentyű probléma kizáró ok?)


2010. jan. 3. 09:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%

... szóval a kérdésedből látom, hogy halvány sejtelmed sincs róla, mi is "ez az egész rendőri munka" ami annyira tetszik... először arról tájékozódj inkább!

(egyébként a szívbillentyű-probléma alighanem kizáró ok)

2010. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
100%

F/L?


Én is menni akartam rendőrnek, de elég nehéz erőnléti van, főleg időre. És az lehet, hogy jó a fizetés, de hidd el sokkal keményebb mintha két állásod lenne, és két helyen melóznál minden nap.

2010. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
fiú vagyok és tényleg nem értek ehhez ezért gondoltam hogy netán valaki felvilágosítana
2010. jan. 3. 10:00
 4/42 anonim ***** válasza:
91%

1. Igen kizáró ok. Bár mivel nem tudom milyen problémád van vele fordulj hozzájuk ők elmondják. De mivel folyamatos edzések lesznek így megterheled a szíved mint a szervezeted.

2. Korai nyugdíj ettől az évtől megszűnik.

3. Erőnléti mindenféle: Futás (a kilométert nem tudom már) adott idő alatt. Felülések fekvőtámasz adott időn belül amennyit tudsz.

Felvételi úgy dől el hogy megvan a létszám és akkor derül ki mennyi pont volt elegendő.

2010. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
köszi a választ. az erőnlétel nincs gondom, mert már évek óta sportolok, viszont a nyugdíj dolog meglepett. akkor mikor mennek nyugdíjba a rendőrök?
2010. jan. 3. 10:53
 6/42 A kérdező kommentje:
ja és igen, még egy kérdés: egy rendőrnek tudni kell úszni?mert tudok de azért nem olyan jól
2010. jan. 3. 10:54
 7/42 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon elhivatott lehetsz, ha folyamatosan a nyugdíjkérdéssel vagy elfoglalva. Remélem nem sikerül majd a felvételid.
2010. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. jan. 3. 11:25
 9/42 anonim válasza:
74%

Jó fizetés????

Ezt melyik mesében olvastad?

Rendőrtiszt vagyok, központi szervnél, nyelvpótlékkal, de egy bolti eladó többet keres nálam.


Az meg nem úgy megy, hogy elvégzed a tűzszerészetit is, és akkor majd több fizetésed lesz...

Itt is vannak besorolások, alapbér, szorzók, pótlékok, de minden szigorúan jogszabály alapján adott munkakörhöz rendelve.


A nyugdíj témát meg hagyjuk... először is kell 25 év szolgálati viszony, mire az neked meglesz, valószínűleg már nyugdíj sem lesz.


Egyébként hívd fel a rendőrtisztit, ők tudnak konkrét felvilágosítást adni pl. a fizikai felméréssel kapcsolatban.

Az egészségügyi alkalmassági követelmények szintén jogszabályban vannak meghatározva ( a szívproblémákat eléggé komolyan veszik)

2010. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
21%
SÜÜÜÜÜÜÜÜÜN!
2010. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!