Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen alapon tartja tovabba...

Milyen alapon tartja tovabba is lefoglalas alatt a szamitogepemet a rendorseg, ha arrol a szakerto megallapitotta hogy buncselekmennyel nem hozhato osszefuggesbe?

Figyelt kérdés
A cuccaim 99%-at visszadjak, de ezt valamiert meg bent tartjak.
2014. júl. 3. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen alapon.
2014. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen is megtörténhet? Mi volt a gond?
2014. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Allitasuk szerint lopott bankkartyaval vagy bankkartyaadatokkal vettem szamitogepalkatreszeket. A szakertoi velemeny megallapitotta hogy semmi kozom semmilyen buncselekmenyhez. Ma bementem es rakerdeztem hogy miert nem adjak vissza, annyi valaszt kaptam hogy "meg szuksegunk van ra".
2014. júl. 3. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg megtetszett valamelyiknek, és el akarja lopni? :)
2014. júl. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert még tovább vizsgálják. Vagy találtak rajta olyat, ami más bűncselekmény. Nem véletlenül van az lefoglalva az enyémet még csak úgy "ártatlanul" nem vitték el.
2014. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szakertoi velemeny egyertelmuen leirja hogy semmilyen buncselekmennyel nem hozhato osszefuggesbe. Elvileg Hetfore ideztek volna hogy hivatalosan is ismertessek a szakertoi nyilatkozatot, de tegnap hivott a szazados hogy 'nem er ra' szoval majd lesz masik idopont. Imadom ahogy huzzak az idot.
2014. júl. 5. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!