Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen alacsonyak a rendőrségi büntetések a környező országokhoz képest?

Figyelt kérdés
Németországban igen keményen betartják lakott területen a sebességhatárt, amíg Magyarországon folyamatosan a gyorshajtást lehet hallani pedig mindenhol trafi van már.

2014. júl. 5. 05:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bucsek, ott a pont! Ja és a trafi mögött ülő rendőr a legkevésbé sem fog lopkodó cigányok után rohangálni, azon egyszerű oknál fogva, mert, nem az a dolga. Ez pont olyan, hogy a fül-orr-gégész miért nem műt meg vakbélgyulladással, hiszen ő is orvos, nem? Véleményem szerint meg nem a legalacsonyabbak a büntetések, de valóban nem minden esetben van visszatartó ereje.
2014. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
ja, és az állandó rinyálóknak valóban csak azt tudom én is mondani, hogy ha betartjuk a szabályokat, nincs kit megbüntetni, és akkor megdől a pénzbeszedős demagógia. Ennyire egyszerű!
2014. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem lenne gyorshajtó, akkor a közlekedési járőrkolléga is tud jönni szétcsapni a cigókat. Szóval "ti" nem hagyjátok "dolgozni".
2014. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

#12-esnél a pont!

Ésszel kell vezetni, nem ész nélkül, ahogy ezt a sok faxhuszár teszi lakott területen belül...

50 helyett 120-szal repesztenek, mint állat!

Tartsuk be a szabályokat, és nem lesz semmi gond!

Megcsappan a közúti balesetek száma, és a bírságok kiszabásának esélye is jelentősen visszaszorulhat!

Ennyire logikus!

2014. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Ez téves. Pont a gyorshajtást meg

vezetési kihágásokat büntetik

legjobban. Ha kreol banda megveri

gyurikát akkor nem csinálnak

semmit."


Ez egy értelmetlen összehasonlítás. A kérdés a magyar és a külföldi büntetések közötti különbség. Ez meg nem az. Mellesleg a verekedést már a bíróság bünteti.

A rendőrök büntessék csak meg a szabálytalankodót, legalább van állami bevétel.

2014. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
"nagy nyilvánossag":-) köszi a tippet!!!
2014. júl. 6. 07:10
 17/21 anonim ***** válasza:
Simán jelentsd fel!
2014. júl. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"Bucsek nevű felhasználó válasza:"


Nekem csak egy kérdésem lenne. Egyáltalán mi a faszt keres egy rendőr a gyaksi.hu-n, és b.assza el itt az idejét? Elfogyott a lopóscigány az országban, vagy mi?

2014. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 52%, az még elmegy, hogy azt gondolod, te mindenkinél jobban tudod mit kellene egy rendőrnek tenni szolgálatban. Tudom, bűnözőket elfogni, ha nincs, akkor is.

Ahhoz, hogy ÉN szabadidőmben mit csinálok, semmi közöd nincsen.

2014. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Bucsek, ilyenkor minden gyaksis okosabb akar lenni a másiknál, akkor is, ha valójában egyáltalán nem az. Nem jöttél még rá?
2014. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!