Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrkutya kiszagolja a...

A rendőrkutya kiszagolja a petárdát is?

Figyelt kérdés
Petárda alatt nem a kis zöld szarokra, hanem hanggránátra gondolok (jumbo,achtung,colour salute).

#rendőrség #petárda #nyomozó #drogkereső kutya
2014. júl. 6. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2014. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért a rendőrségi hanggránát más kategória, főleg az ukrán.
2014. júl. 6. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
A robbanószer kereső kutya jelez mindent, amiben robbanószer van.
2014. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 vyrob ***** válasza:
37%
nem nem szagolja ki ezt egy népet lapból tudom hogy mikor jöttek át a németek lengyelből és hozták a labombákat simán átsétáltzak a rendőrök és kutyáik elött .és másnap irkálták meg nyomatták fel a képeket a forumon hogy tegnap milyen féle nyalángságokat hoztak át :) szurópróba szerüen csinálták de máshogy nemsikerült a petárdának akár hiszed akár nem van hogy egáltalán nincsen szaga vagy csak nagyon enyhe és akkor sem lőpór szag szóval a lényeg nem szagollya ki de a kábitószert igen :D petárdakereső kutyák nincsenek !!!
2014. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Megint megérkezett vérpistike a 20 százalékkal, és a helyesírásával okoskodni.

Fontos tisztázni, hogy vannak:

-járőrkutyák (akik nem szagolnak viszont parancsra harapnak és engednek)

-káb. szer kereső kutyák (nekik 4 fő kábszer alapanyagot ismerniük kell, ahhoz, hogy egyáltalán rendőrkutyák lehessenek. Volt szerencsém kábszerkutyázni a rendőrségnél, a kutya még azt is kiszagolja, hogy hol volt berakva a cucc órákkal ezelőtt, és eszeveszetten kapar.)

- robbanószer kereső (Nekik is hasonlóan a kábszereshez, lőpor és bizonyos más alkotóanyagokra van megtanítva az orra. Az nem fog kaparni, de lefekszik ha észlel.)


100%, hogy egy robbanószeres kutya kiszagolja a petárdát, és minden más feketelőporos tüzijátékot. Ez az első szag amit megtanul, és teljes pontossággal kiszagolja. Nem minden rendőrkutya robbanószer kereső, sőt nagyon kevés van, mint ahogyan nem minden rendőr traffizik, csak a közlekedési.

2014. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 vyrob ***** válasza:
55%
már megint megérkezett parasz bucsek aki lenézi a diszgráfiás embereket lehet nemegy jól az irás te pancser de igyekszem hogy jobban mennyen másrészről akkor mond meg hogy a rákba hozták át az az 150 db labombát amikor a határnál német járőrök kutyákkal voltak most okoskodjál :) szépszámmaltöltögették fel a képeket a feuerwerks forumra mennyit hoztak át de bocs persze én vagyok hülye miért baj az hogy elmondtam amit tapasztaltam és amit a német oldalon olvastam hogy hogy hozták ők át hmm .komolyan mondom szánalmas egy embervagy miért kell belekötni a másikba >: ( ezt sose fogom megérteni légy magadra nagyon büszke mert megérdemled :( csak hogy tud mindent át lehet hozni és mindegy van e ott lőporkereső kutya vagy sem a csempészek mindent megtudnak oldani de bocs hogy élek tényleg >:(
2014. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egy másik kérdés: Horvátországban legális a petárda?

2014. júl. 7. 20:30
 8/11 vyrob ***** válasza:

igen legális :) [link]


és a másik cim [link] mindenféle petárda minden méretben nézd meg őket :D

2014. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 vyrob ***** válasza:
az 5/8 kérdésemet nem komolyan venni hirtelen felindulás volt már tisztáztuk :)!
2014. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 20:24

Nem minden határnál vannak robbanószerkereső kutyák. Főleg nem az EU-n belül.

2014. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!