Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mi, hogy egy rendőrkutya...

Az mi, hogy egy rendőrkutya egy másik rendőrt fog meg?

Figyelt kérdés

Nem találom a videót, ha valakinek megvan linkelje be, de sírok ezen: Van egy kis részlet, hogy van valami tömegoszlatás, vagy ilyesmi, és rendőrkutya egy másik rendőrnek a karját cibálja! xD

Az mitől van?

Rossz emberre fogott rá? :D



2013. okt. 29. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy vele gyakoroltak a kiképzés során. Csak arra tudok gondolni, hogy tapasztalatlan vagy nem megfelelően képzett kutyáról van szó, ezért az adott szituációban az ismerősre ment rá, mint ahogy gyakorolták és nem egy idegenre.
2013. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
egy mali volt nem arról beszélsz? fel volt pörögve a kutya, bekapcsolt a szitura, fogni akart, és a felvezetője nem volt elég gyors. De ez szerintem egy olyan vidi , ami még csak képzés közben készült, ahol éles helyzetet produkáltak.
2013. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezek a kutyák csak a fogásra vannak kiélezve. Annak, aki a pórázt fogja, nagyon észnél kell lennie, hogy hogyan veszi le a kutyát a megfogottról.
2013. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 zsuzsabazsa ***** válasza:

Véletlenül. A rendőr éppen a kutya szája ügyébe került.

A kutya ilyenkor nem mérlegel, hanem harap.

2013. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ez a videó az.


[link]

2013. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Fiatal kutya, biztos tapasztalatlan is. Hallottad a huhogást? egy ilyet a kutya nemtomhányszor hall erősebben, ezt nem nagyon tanították be neki.


Nem tudom, hogy min kell nevetni, bár hallottam a videón is valami féleszű vihogást. De hát a káröröm azért szép, mert önzetlen.

2013. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nagyon LOL!

Mintha elromlott volna a kutya xDDD

2013. okt. 31. 08:22
 8/20 Vörösnefelejcs ***** válasza:
55%

Hát... képzeld magad az ő szintjére, 50 centire a földtől, a tömeget magad köré - én is beleharapnék annak a fenekébe, akit elérek. :)


Szegény kutya pánikolt. Őszintén, rendőr sem szívesen lennék tízszer annyi huligánnal szemben.

2013. nov. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
istenem. Komolyan irod, hogy a rendőrkutya pánikolt????? Ezek a kutyák már akkor bekapcsolnak amikor a rendőrautó elkezd szirénzáni, mert a tréningek is igy zajlanak. Hülye helyen állt a másik rendőr, a gazdája meg figyelmetlen volt egy pillanatra.
2013. nov. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A tömegoszlató kutyák nagy része arra van betanítva, fogjon, ami mozog.Még annak is figyelni kell rá, aki tartja a pórázt. Ha rossz helyen fogja meg a kutyát , őt is megharaphatja. Persze, ez nem nálunk él. Itt csak kosárban használható a kutya.
2013. nov. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!