Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az a rendőr, akit elgázolt az...

Az a rendőr, akit elgázolt az osztrák a HAMMER-el, ezeknek a kollégái?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 14. 09:53
 1/9 A kérdező kommentje:
A pénzt visszaveszik tőlük?
2014. júl. 14. 09:57
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolom, azonos a szolgálati helyük, ezért kollégák lehettek.
2014. júl. 14. 09:58
 3/9 Gugu Gabor ***** válasza:
90%

Nem értem, mire jó a nagy felháborodás a korrupt rendőrök kapcsán, ugyan úgy vannak szemét pékek , villanyszerelők orvosok stb mint rendőrök.

A lényeg hogy elkapták őket.

2014. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha állami szervezet az azért rosszabb, mert õk az állam nevében cselekszenek. Ezért ha egy renõr üt meg az sokkal súlyosabb vétek mintha egy pék tenné, mert az államot képviseli, a törvényeit védi
2014. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jön ide az életét vesztett rendőr, szerintem gusztustalan a kérdésfeltevés. Ha igen, akkor mi van? Ezek alulfizetett, korrupt rendőrök, akiket igen, jobban megmérnek (joggal), mint egy civilt. Ebből én nem általánosítanék. kérdezőből is van tisztességes, normális gondolkodású, normális kérdést feltevő, és van demagóg, kicsinyes, ostoba is.
2014. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérdezd meg Kenéz Imre (mert neve is van) gyermeküket elvesztő szüleit, vagy özvegyen maradt párját, biztos szívesen felelnek a kérdésedre.
2014. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg, hogy köztük van-e az aki az Opellel ment? Az a másik rendőrmotoros nyilván nincs köztök, aki 14-et lőtt, mert nincs már állományban.
2014. júl. 14. 17:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugye adott volt egy bűnbanda, akik szabadon fosztogattat rendőrruhában, fegyverrel autókkal és rendőrmotorokkal felszerelve. No, ha ezek nem lettek volna bűnbanda, akkor nincs is HAMMERES gázolás.
2014. júl. 17. 06:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Benne volt ebben a lövöldöző rendőr, az Opel asztrát vezető rendőr és az elgázolt rendőr is. bizonyám
2014. júl. 17. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!