Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyik ismerősömet Jó pár évre...

Egyik ismerősömet Jó pár évre Sittre Vágták Vannak kósza hírek hogy miért de én arra kíváncsilennék hogy valójában miért vágták sittre. Ha bemegyek a helyi Rendőrségre ott kiadják ezt az információt nekem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
:D persze.....Hol élsz te? Miért adnák ki?
2014. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem, mivel a világon semmi közöd hozzá. Jogállamban élünk, a szarszemétpatkány bűnözőknek is jogaik vannak, bizonyám....
2014. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kiröhögnek ha bemész ilyet kérdezni.
2014. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A bíróságon próbáld meg. Az ítéletek szerintem nyilvánosak, hiszen sok esetben még a tv-ben is bemondják, hogy ki miért mennyit kapott. A rendőrség csak nyomoz, az ítéletekhez nem sok köze van.
2014. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lol aligha !!
2014. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán adnak a bíróságokon sem ilyen jellegű információt. Mi is jártunk hasonló cipőben, még az elvileg nyílt tárgyalás időpontját sem nagyon akarták elmondani. Az is nehezíti a dolgot, hogy mindenféle ügyszámot, meg mit tudom én mit kellene hozzá tudni. Mi végül, mivel egy rendőrről volt szó, más rendőr ismerősökön keresztül tudtuk meg, miért, és mennyit kapott.
2014. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdőmondat hibás.
2014. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!