Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meg akartak erőszakolni, de...

Meg akartak erőszakolni, de elmenekültem. Azonnal bementem a rendőrségre, tettem feljelentést. Van esély, hogy elkapják, vagy legalább a nála hagyott cuccaim visszakerülnek hozzám?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam elmenekülni, hogy hozzávágtam a táskámat és sikítva elrohantam. Kocsival volt, de valamiért nem jött utánam, valószínűleg pánikba esett a heves reakcióm hatására. Még menekülés közben hívtam a rendőrséget, akik percek alatt kiértek. Személyleírást annyit tudtam adni, hogy bőrszín, haj, testalkat, ruházat és a fura akcentusa, és hogy nagy, fekete, drágának tűnő autója volt. . Illetve azt is tudtam, melyik városban lakik (látszólag beleegyeztem az aktusba, hogy időt nyerjek. Megkérdeztem, ne csináljuk-e inkább a lakásán, és itt mondta el, hollakik.) Lehetséges,hogy ennyi alapján elkapják? Vagy legalább a táskám visszakerül hozzám? A tartalma nagyrészt nem olyan, amit érdemes lenne eladni, lehet, hogy eldobta valahol? Ha ti lennétek a tettesek, mit tennétek, ha kezetekben maradna az áldozat táskája? Külföldön élek, családom Mo-n. Elmondanátok nekik, ami történt? Én nem szeretném, mert csak pánikba esnének és a miért nem vigyáztál prédikációt sincs kedvem végighallgatni. Vagy jobb lenne, ha mégis?
2014. máj. 28. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha c-típusú állampolgár volt, akkor nem valószínű, hogy elkapják, mivel a rendőrök általában nem szeretik, ha kicsapják rasszizmus miatt.

A táskádat felejtsd el. Valószínűleg már elhajította.

2014. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen nőktől mentsen meg az ég. Látszólag beleegyezik amikor + rájön, hogy a pasi mégsem elég pénzes, esetleg pénzes, de csak dugványozni akart a 3.14nával nem pedig örök életre szóló eltartási szerződést kötni, akkor rájön, hogy őt megerőszakolták.
2014. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem volt cigány, itt nem élnek cigányok. Arab volt.
2014. máj. 28. 19:01
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Így valószinüleg el fogják kapni. Jól leadtad a személyleírást, auto stb. Vannak már mindenhol kamerák és jó eszközzei vannak erre a rendőrségnek, csak nem szertik hiresztelni, hogy ne derüljön ki mik azok.
2014. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
A rendőrök nem foglalkoznak az ilyesmivel, mert ebből nem lehet bírságot beszedni.
2014. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ritka egy ronda népség volt! Ha rajtam múlna akkor kiherélnék a szemetet.


A legnagyobb baj ha elhallgatod.


Igenis mond el a családoknak. Ha nem valamelyik muzulmán országban élsz akkor komolyan fogjak ezt venni. Mivel maga az erőszak nem történt meg, igy nehezebb bizonyítani. Le fogja tagadni es azt fogja mondani, hogy beleegyeztél.

2014. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ennyiben. Védd az igazadat!
2014. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Természetesen a rendőrségen elmondtam, meg a kint élő barátaimnak is, hogy ők is figyeljenek oda jobban ezek után.A szüleim viszont így is mindenen aggódnak, ezért nem merem elmondani.
2014. máj. 28. 21:16
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Így első hallásra ez nem bűncselekmény. Az, hogy ő közeledett hozzád, te meg visszautasítod, az még semmi.

Onnantól válik bűncselekménnyé, hogy lefog, bezár az autóba és akaratod ellenére közösül.

Lehet csak rosszul fogalmaztad, de ha nem, akkor fog még ilyen veled történni.

2014. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok részletekbe menni, de eleinte mondtam, hogy nem, barátom van. Ezek után kifejtette, hogy akkor erővel teszi meg. Ekkor kezdtem vele egyezkedni, hogy oké, de ne itt, oké, de vegyünk óvszert stb. Azt akartam, hogy emberek közé kerüljünk, ahol segítséget kérhetek. Nem egyezett bele, elkezdett fogdosni, de egy elhaladó autótól megijedt, ekkor vágtam hozzá a táskámat és szaladtam el. Az országban, ahol vagyok, ha a másik fél kimondja, hogy nem, onnantól ha mégis megtesz bármit, az erőszak és büntethető.
2014. máj. 29. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!