Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem küldi a rendőrség a...

Miért nem küldi a rendőrség a gyorshajtásról szóló hivatalos levelet?

Figyelt kérdés
Július 8-án leintettek a rendőrök lakott területen, mert 78-al mentem. Megkaptam a 30.000 Ft-os csekket és 4 büntetőpontot is. Tudomásul vettem a hibám, aláírtam a jegyzőkönyvet... Most már 20 napja történt az eset és nem kaptam még hivatalos levelet a gyorshajtásról, amiben tételesen le van írva minden információ és az, hogy az interneten visszanézhessem a fotót, ill., hogy hol áll az ügyem. Megérkezhet még a levél az egy hónap befizetési határidő előtt, vagy mit kellene tennem?

2014. júl. 27. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne hivatalos levél?


Aláírtad a jegyzőkönyvet, megkaptad a csekket, elismerted vele a gyorshajtás tényét. A levél akkor fog jönni, ha kifutsz a 30 napos fizetési határidőből... :D

2014. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen levél érkezik? Felszólítás? Ha két nappal később fizetem be a csekket, lehet belőle baj, vagy pár nap késéssel nem foglalkoznak?
2014. júl. 27. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól a naptól ketyeg a 30 nap, mikor tudomásul vetted, aláírtad a KKT nyilatkozatot. Pár nap késés ne számít, még biztosan nem küldik a felszólítást.
2014. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ó van még időd, ne izgulj. Tudtommal 30 nap a limit, és még belefér pár nap csúszás is.
2014. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!