Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Minden rendőr nyomozó ilyen...

Minden rendőr nyomozó ilyen szépen nyugodtan beszél a gyanusítottakkal?

Figyelt kérdés

Nem dicsekszem,volt egy olyan ügyem,hogy két éve nyáron a strandról eltulajdonítottam egy túristától egy tárcát amiben iratok,jogsi stb és 140 ezer ft. készpénz volt és két nap múlva a rendőrség lejött hozzám,hogy bevisznek,mert a nyomozó kolégájuk ki akar hallgatni lopás miatt. Be kellett menni és a kocsiban az egyik járőr nagyon durván beszélt velem,hogy loptál te kis.g..i,nem szégyelled magad...,ne is tagadd be feljelentést tettek,hogy eltünt a tárca és a strandon ahonnan elvitted pont oda nézett egy kamera és azonosítva lettél,hogy te voltál. Kérdezte a járőr,hogy hol van a sok irat és hol az a 140 ezer belőle,én meg mondtam,hogy a 140-ből már 30-at elköltöttem a többi megvan nálam. Hát kicsit berezeltem,hogy durván beszélt a z egyik járőr,azt hittem kapok is tőle egyet,de nem tette.


Mikor beértünk a rendőrségre az irodánál már ott volt a nyomozó aki egy fiatal srác volt egy olyan 30 év körüli. Akkor a nyomozó kihallgatott az irodában ahol csak ketten voltunk ő meg én és tiszta nyugodtan ,barátságosan beszélt velem,nem durván. Mondta,hogy most gyanusítottként kihallgatlak utána lesz egy ujjlenyomat vétel és fénykép aztán el lehet menni. Mikor kihallgatott kérdezte,hogy csináltál még ilyet vagy csak ez egyszer én meg bevallottam ,hogy egy héttel előtte is loptam a strandról csak akkor egy nadrágzsebből 12 ezer ft-ot,mert így volt. Azért vallottam be utóbbit,mert úgyis kiderítették volna. Na de a nyomozósrác azt mondta,hogy ezt a 12 ezer ft-os lopást is jegyzőkönyvbe kéne vennie,mert az ismeretlen sértettet meg kéne keresni,de azt mondta,hogy mivel ebben a 12 ezres ügyben nem jött feljelentés ezzel nem kell foglalkozni,nem veszi jegyzőkönyvbe mert plusz papírmunka csak azt az egy ügyet a pénztárcásat amiért elfogtak.Viszont arról a 12 ezres ügyről én se beszéljek majd senkinek a bíróságon sem,mert azzal akkor nem gyanúsít meg azzal nem foglalkozik csak a pénztárcással. Lestem,hogy nem csak ilyen rendes nyomozóhoz hoztak hanem még segített is,hogy mivel az egyikben nem tettek feljelentést de én bevallottam azt is,de azzal nem foglalkozott.Azt is mondta,hogy nem kell megilyedni nem lesz belőle semmi nagy ügy csak egy csekély pénzbüntetés esetleg max felfüggesztett majd a bíróságon de a letöltendő az kizárt ennyiért. Már azóta volt tárgyalás amúgy pénzbüntetést kaptam.


De most láttam nem régen egy filmet,hogy a nyomozók milyen rosszúl bántak a gyanusítottal és nekem eszembe jutott,hogy velem anyomozó nagyon randes volt még segített is,hogy az egyik ügyet felejtsük el és gondoltam ezért teszem fel most ezt a kérdést.


Tehát a nyomozók ilyen rendesek és így nyugodtan beszélnek a gyanusítottal?

Gondolom a gyilkosokkal,bankrablókkal ne,de akik kisebb büncselekményt követnek el azokkal mind ilyen nyugodtan beszélnek?



2014. júl. 27. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Csak a bűnözők seggét nyalják, mikor mi mentünk be feljelentést tenni mert elloptak valamit, akkor úgy kezeltek minket mint valami bűnözőt.
2014. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Engem a régi rendőrök még el is vertek amikor loptam. De tanultam belőle fiatal voltam.
2014. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Na velem egyáltalán nem beszéltek "kedvesen". Aki rabosított meg nem szépen nézett rám.
2014. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ki az isten tart a strandon 140.000 forint készpénzt a tárcájában????

Am gondolom aki együttműködik, azzal rendesen beszélnek. Csak aki nagyon keménykedik, azt kell "megtörni".

2014. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
tesómmal rendesen emelt hangon beszéltek. gyanusitott volt
2014. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
A rendőrök köz is akad bűnpártoló, mint a jelen esetben résztvevő nyomozó. Az ilyeneket le kell szerelni és elítélni.
2014. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó zsaru - rossz zsaru.

Régi módszer.

2014. júl. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lekvár vagy
2014. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki tagad, vagy a válaszaival hülyének nézi a rendőrt, mert életszerűtlen, azzal ordítani kell, vagy valami más módon megtörni.
2014. júl. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!