Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kaptam egy idézést tanúnak,...

Kaptam egy idézést tanúnak, de nem tudom miért? Nem láttam se balesetet, se rablást, se semmit, hogy behívjanak.

Figyelt kérdés

Felhívtam az ügyintézőt, de ő meg nem mond semmit, hogy miről van szó, csak azt hogy menjek be.

Egyetlen egy dolog juthat eszembe, az meg az apám, aki nem fizeti a gyerektartást. /Addig amíg nappali tagozatra járok, addig fizetnie kell legkésőbb 25 éves koromig./ De idáig nekem ezzel nem kellett foglalkoznom, csak anya az akinek ezzel kellett foglalkoznia.


2014. aug. 6. 13:34
 1/10 A kérdező kommentje:
De szerintem, nem emiatt van az idézés.
2014. aug. 6. 13:35
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja, és este 10 órakor hozta ki a rendőrség.
2014. aug. 6. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Telefonon nem is mondhat semmit.

Menj be az időpontra, ott majd minden kiderül. Tanúnak hívtak be, ne aggódj, nem vádolnak semmivel.

2014. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer én is kaptam egy ilyen idézést a rendőrségtől. A megadott időpontban nem tudtam bemenni, felhívtam az ügyintézőt telefonon, aki elmondta, hogy miért kerestek. Mivel elfogadható indokom volt a távolmaradásra, telefonon is meg tudtuk beszélni a dolgokat.
2014. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Szia, kaptunk mi is egy idézést tanúnak, és nálunk is csak ez lehet az ok, el tudnád küldeni a neved privát üzenetben?
2014. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor én kaptam idézést tanúként, azon rajta volt, hogy pl xy szabálysértési ügyében. A tiéden nem volt semmi ilyesmi? Ebből talán lehet következtetni.
2014. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Semmi nincs a levélben amit átadott a rendőrség, csak annyi, hogy meg kell jelennem.

Az ügyintézővel már beszéltem, de ezt már írtam. Ő csak azt mondta, hogy meg kell jelennem és hogy nem mondhat semmit az ügyben.

2014. aug. 6. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem is voltál elkövetője, vagy tettestársa valaminek?

A tanúnak igazmondási kötelezettség van, a gyanúsítottnak nincs.

2014. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam semminek elkövetője, tettestársa. Anya azt kérdezte tőlem, hogy a bkv nem bűntett e meg. De még az sem volt. Nem kaptam semmilyen büntetést, semmit. Nem voltam tanúja kocsmai verekedésnek sem. /Édesanyám sörözőt vezet/

Annyira meg vagyok ezen döbbenve, hogy csak pislogok mint borjú az új kapura. Tényleg nem értem "minek voltam tanúja".

De még az adataimat sem vették fel sehol.

2014. aug. 6. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Én ugyanúgy nem értettem, mint te. Aztán kiderült, hogy egy ismerősömhöz egy nap délutánján betörtek. a rendőröknek részletesen el kellett mondania, hogy aznap kik voltak nála. Történetesen aznap vittem neki egy süllőt, szóval én is jártam nála. A rendőrség csak azt akarta tudni, hogy láttam e valami említésre méltót. wsajnos nem tudtam segíteni.

2014. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!