Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Honnan tudom, hogy mikor...

Honnan tudom, hogy mikor tettek feljelentést?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam egy idézést miszerint tanukénti meghallgatásra kell mennem holnap.

Mikor jelentettek akkor most fel?


2014. aug. 13. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Akit TANUKÉNT idéznek be, az ELLEN nem tett senki feljelentést, hanem MÁS VALAKI ellen. Téged csak megkérdeznek valamiröl, ami az üggyel kapcsolatps, é erre a legjobb tudásod szerint KELL válaszolni.


Az meg, hogy mikor történt a feljelentés, teljesen lényegtelen, de ha ott vagy, akkor meg is kérdezheted.

2014. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez áll a levélben:ismeretlen személy ellen szabálysértés elkövetése miatt indított elkészítő eljárásban tanúkénti meghallgatása céljából x.y időben személyesen jelenjen meg.
2014. aug. 13. 07:52
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor most nem engem jelentettek fel?
2014. aug. 13. 07:52
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az (egyelőre) ismeretlen személyt jelentették fel. Később akár az is kiderülhet, hogy te vagy az. Főleg ha felmerül a lehetőség, hogy feljelentettek...
2014. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legközelebb olyan helyzet helyett, ahol van esélyed feljelentésre (gyanítom volt, ha ettől félsz...) inkább robogj vissza az iskolába, és tanulj némi szövegértést.


Rád fér!

2014. aug. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudok szöveget értelmezni,csak másik oldalon olvastam,hogy ez ilyen sablonszöveg amit írnak ilyenkor a levélbe.Amúgy igen van okom félni,mert az egyik szomszédunkkal elég tüskés a helyzetünk.Mindenkit jelentget fel sorban az utcában valamiért.És nem igazán hiányzik ez most nekünk.
2014. aug. 13. 08:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tanúként kell megjelennie, még lehet később gyanúsított, ha ismeretlen ellen ment a feljelentés.
2014. aug. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Mindenképpen el kell menned az ide´zésre, mert különben rendörséggel állítanak elö.


2. Ha a szomszéddal veszekedtél, akkor lehet, hogy ellened történt a feljelentés, de lehet akármi más is.


3. A legokosabb, hogy odamégy és megvárod, hogy közöljék veled, miröl van szó!

2014. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ismeretlen elkövető ellen indult az eljárás, akkor csak tanúk és sértett van. Viszont ha tanúnak idéztek be, akkor igazmondási kötelezettséged van, ha nem így teszel akkor hamis tanúzás miatt feljelenthetnek, és ott már nem csak pénzbüntetésre megy a játék.


Milyen szabálysértés miatt kellett bemenned végül?

2014. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!