Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha legális, akkor miért...

Ha legális, akkor miért csinálnak úgy, mintha bűncselekmény lenne?

Figyelt kérdés

[link]



itt a kép


Elkaptak egy dílert a rendőrök és csupa olyan dolgokat foglaltak le nála, ami lehet mindenkinek az otthonában. Kivéve a kábítószert. gázpisztoly, erszoft pisztoly, bozótvágó. Hogy van ez?



2014. aug. 17. 06:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%

"fizessenek különadót, akik több rendőrt akarnak és elélveznek erre a carra. Nehogy már én fizessem ki azt a számlát, azok helyett, akik mindenkit börtönbe akarnak zárni és semmi teljesítményt nem tudnak kimutatni adó- befizetésileg egész életükben, mert nulla hasznosságuk volt mindig is, csak a pofájuk nagy és a becsületes semmi életük."


Most fogtam 2 betörőt, olvass utána. Én és családtagjaim, mind becsületes adófizetők vagyunk, így maximum mi tartunk el minden feketemunkást, és munkakerülőt. Az írásképedből pedig az jön le, hogy semmi adót nem fizetsz, hanem az iskolapadot koptatod, vagy nagyon tanulatlan vagy. De most elárultad magad, te vagy a rendőr vagyonelkobzásos, meg száműzős.

2014. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

"""""Én és családtagjaim, mind becsületes adófizetők vagyunk, """""""



Akitől levonják az adót, az nem is adófizető, mert nem is fizet adót, hanem levonják tőle, egy kvázi összegből, ami nincs is, nem is valós pénz. Az a valós pénz amit elkoboztok a rendes emberektől és felélitek. Vagy az amit felvesznek hitelbe a nép nevében és ti elköltitek azt.

2014. aug. 18. 10:32
 23/26 anonim ***** válasza:
80%

Imádlak!

"Az a valós pénz amit elkoboztok a rendes emberektől és felélitek. Vagy az amit felvesznek hitelbe a nép nevében és ti elköltitek azt."


Ezt magyarázd már el nekem, mert buta vagyok és nem értem.

2014. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
miért, szerinted hová lesz az a sok hitel, amit felvesznek a különböző kormányok? megmondom: rendőrfizetés lesz belőle.
2014. aug. 26. 18:48
 25/26 anonim ***** válasza:
De buta vagy te istenem, valaki magyarázza már el neki legyen szíves.
2014. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha mindenki termelő munkát végezne, akkor nem lenne bank, gazdasági emberek, képviselők, egészségügy, rendőrség, tűzoltóság, tömegközlekedés, távolsági közlekedés, áruházak, boltok, és mehetnénk együtt burgonyát szedni, utána meg elvinne az ebola.

Ostoba vagy ember. Az a baj, hogy az én nyugdíjjárulékomból fizetik a te felmenőid nyugdíját, mert a szeretett kormányod eltapsolta a nyugdíj megtakarítást.

2014. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!