Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem lehetek rendőr ha cukorbet...

Nem lehetek rendőr ha cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Semmilyen? :(

2014. aug. 17. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vizsgálható, illetve minősíthető az a személy, aki betegállományban, kórházban van; végtagja begipszelt, illetve bekötözött.

*Nőknél 160 cm, férfiak esetében 165 cm-nél alacsonyabb a testmagasság.

*Krónikus belgyógyászati megbetegedések (pl. cukorbetegség, magas vérnyomás, gyomor-nyombélfekély, asthma bronchiale, szívbillentyű anomáliák (elváltozások), szív ingerképzés és vezetés zavarai stb.); jelentős testsúlytöbblet (testtömeg index számítás alapján: a kilogrammban meghatározott testsúly, osztva a méterben kifejezett testmagasság négyzetével) 25-ig normális, 30 felett alkalmatlanságot jelent.

2014. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg a felvételnél ez rossz. De sok rendőr van aki cukros, mégsem rúgják ki őket. Ezzel együtt lehet élni.
2014. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A cukorbetegségnek több foka van!

Ha szúrnod kell magad, mert különben elájulsz, az nyilván kizáró ok!

De sok cukorbeteg csak napi gyógyszert szed!

(bocs de nem tudom a fokokat)

Én nem vagyok cukros.

2014. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetsz. Az #1-esben benne van.
2014. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as: az nem úgy néz ki, hogy ha szúród magad, akkor már nagyon cukorbeteg vagy. Az egyes típusúakat rögtön inzulinra állítják...
2014. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én egyes típusú vagyok, szóval szúrom magam. Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld.
2014. aug. 18. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!