Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek? Mi az eljárás?

Figyelt kérdés

Tegyük fel adott egy ember, aki okozott nekem egy KIS hátfájást.. Tudom róla hogy folytonos rendszerességgel szív szintetikus kábítószert, valamint ha arról van szó szórja is (ezt nem rendszerességgel!).


1.: Ha én teszek névtelenül feljentést ez okból kifolyólag tehetem saját mobilszámról is vagy fülkéből célszerű? (Nem nyomozzák le a személyazonosságomat?)


2.: Ilyen esetben hogyan jár el a rendőrség és mikor van joguk bevinni/őrizetbe venni?


3.: Milyen következményei lehetnek részéről és részemről?


Köszönöm előre is a segítséget.


2014. aug. 21. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A fogyasztók bírósági eljárás nélkül választhatják az elterelést, és akkor nem büntethetőek.

A rendőrséget pedig nem érdeklik a drogos majmok, inkább a terjesztők, előállítók, termesztők. Értelme meg nem sok lenne elterelésre vinni az összeset, mert attól még ugyan úgy nyomhatja, csak néha be kell menni beszélgetni.

Remélem megpusztul a hülyéje valami új kísérleti cucctól.


A régi idők voltak a jók, volt 4-5 kábszer, mindegyiket ismerte mindenki, tudta hol a határ, a mostani szintetikus vackokban meg azt sem tudják mi van, sokban méreg.

2014. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!