Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet ebből problémám?

Lehet ebből problémám?

Figyelt kérdés
Bitcointot adtam el Skrill en keresztül.Az üzletet egy ismeretlen személyel csináltam.Utólag kiderült,hogy a pénz amit nekem Skrill en küldött lopott volt és ezért váltotta át bitcointra.Lehet nekem valami problémám?A lopott pénzét leutalta nekem,de nincs semmi bizonyítékom arrol,hogy bitcointot adtam érte,csak pár email amiben beszéltük a cserét.A rendõrség vádolhat engem valamivel?Szabályosan üzleteltem és nem tudhatt,hogy a pénz lopott.A pénzt nem szeretném átadni sem elvégre bitcointban fizettem érte.
2014. szept. 5. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a rendőrségre és mondd el mi történt
2014. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből semmi problémád.
2014. szept. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Skrill egy amerikai vállalat, aki valószínűleg magasról sz*rik erre, pláne ha nem nagy összegről van szó. Nem hiszem hogy rendőrségi feljelentés fog történni, vagy ha igen az bárhová fog vezetni. Bizonyíték hiányában egybként se tudnak mit kezdeni.
2014. szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!