Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy kis problémám, van...

Van egy kis problémám, van valakinek ötlete, hogy mit tudnék tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Még januárban dolgoztam au-pairként Kunszálláson, és mivel ez nem hivatalosan elfogadott munka Magyarországon, így szerződés sem készült. Viszont, 3 nap múlva a szülőknek el kellett utazni Németországba magánügyi dolog miatt, nem is az a fontos, hanem az hogy nekem hazakellet jöjjek, mert minek legyek egyedül a házban. úgy volt hogy 3 napot lesznek ott, hiába hívtam az anyukát, hogy mikor mehetek vissza, csak hárított. Majd másfél hét múlva közölte, hogy mégsem kellek nekik. Megígérte hogy elküldi az ott maradt cuccaimat. Nos, azóta is küldi. Már sokféleképpen próbáltuk elérni, de semmi, a közvetítő is próbálta de már nekik se veszi fel a telefon, az sms-ekre nem reagálnak.


Ha bemegyek a rendőrségre, és ezt így elmondom, tudnak e nekem valamiben segíteni? Hisz papírom nincs róla hogy ott voltam, bizonyítani nem tudom, hogy az én cuccom van ott, annyi, hogy a közvetítő is tudja nekik mondani, hogy ez így volt. Ötlet?



2013. máj. 14. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is keresd meg személyesen és kérd el úgy a cuccaidat, lehet, hogy csak lusta összecsomagolni és elvinni a postára.

Ha nem adja és van olyan cuccod, amiről bizonyítani tudod, hogy a tiéd (iratok, olyan ruha, amit más látott rajtad és ezt hajlandó tanúként is megerősíteni), akkor nyugodtan menj a rendőrségre.

2013. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, persze, gondoltunk rá, hogy személyesen, viszont nem sűrűn vannak otthon, ezért kellett neki az au-pair. És sajnos én se lakok 2 km-re tőlük, hogy csak úgy leugorhassak hozzájuk, rengeteg benzin pénzt emésztene fel, ha otthon se lennének.

Persze, fényképpel is tudom bizonyítani hogy azok az én ruháim stb...


De akkor először megpróbálom személyesen őket...

2013. máj. 14. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!