Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csak szerintem gyenge a...

Csak szerintem gyenge a tolvajkergetők csapat?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 06:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem, te biztos erősebb vagy.
2014. szept. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Csinálj jobbat, hajrá!
2014. szept. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Erősebb a rendőrségnél.
2014. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

A személyiségi jogokkal nincsenek tisztában. Volt szerencsém megtekinteni több vágatlan videójukat is, ahol a lekapcsolt tolvaj kérte, hogy ne mutassák az arcát, persze a kész termékben már tűélesen látszott a legutolsó arcvonása is. Az egyik első pesti videójuknak a vágatlanjába megegyeztek a cigánnyal, hogy, ha bevallja, hogy ő lopta egy a biciklit, akkor kitakarják az arcát és a hangját is elváltoztatják, a figura belegyezett természetesen, legalább ennyivel javítani akart a helyzetén. A kész videóban csak annyi volt benne, hogy bemennek hozzájuk, a következő jelenetben meg már a rendőrök viszik el, mindezt úgy, hogy a rendőrök kivételével mindenki felismerhető volt. Ez azért elég szemét dolog meg az is, hogy nemcsak a tolvaj, hanem a családja elérhetőségét is csomószor kirakják, holott sokszor az elkövető csak egyedül, a családja tudta nélkül dolgozik.

Az alapötlettel szerintem semmi gond nincs, de azért az egy kicsit túlzás, hogy nincstelen csöveseket zaklatnak és fenyegetnek azzal, hogy a nyomorult életét még jobban taccsra vágják, meg első esetes tolvajjal annyi hashajtót etetnek, amitől simán kiszáradhat.

Az lenne a legjobb, ha kihagynák a zaklatós részeket, kitakarnák, amit ki kell, mert rabló vagy nem, azért még jogai vannak. Nem védeni akarom őket, sem a cigányokat, de azért jó lenne, ah megválogatnák az eszközeiket, a magukat "jó fiúknak" nevező arcok, akik közül nem egyet láttam már focihuligánok meg habzó szájú ellentüntetők között, aztán rá egy hónapra már ott feszítettek Tomcat mellett, aki szerintem már valamiféle igazságosztónak hiszi magát, holott tanult emberről van szó, szóval elég rossz nézni, hogy mindenféle véglényekkel közösködik.

2014. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Ebben van igazság, de a tolvajok meg az én jogaimmal nincsenek tisztában, miszerint amit én vettem, és az én tulajdonom, az az ENYÉM, és nem az övé.

És szerintem nekem jogom van tudni, hogy ki az, aki mellett fokozottabban vigyázzak.

Erősen el van túlozva ez az egész személyiségjog a bűnözők körében. Februárban volt botrány pl. a Burattino iskola pedofil tornatanárával, aki az iskolájában és korábban egy gyermekotthonban (ahol ÉN is laktam, tehát tudom, miről beszélek!) több, mint 100 gyereket molesztált és bántalmazott fizikailag. Na most egy ilyen emberről például nem lenne jogunk tudni, hogy mégis ki az? Senkiházi véglényeknek miért kellene kedvezni?

Nyilván egy biciklitolvaj más, mint egy pedofil, de egyrészt a Tolvajkergetők amúgy is sokszor átvesznek sokkal komolyabb problémákat is (most pl. az évek óta eltűnt kisfiú, akit elvitt az apja), másrészt én pont lesz*rom, hogy mit csinált, ha azzal valaki(k)nek árt. A heroinosok sem heroinnal kezdik, valószínűleg a nagystílű bűnözők sem rögtön nagyban.

Ha valakit egy "apró" (akitől ellopták, annak nem apró) lopással elkapnak, remélhetőleg éri akkora trauma, hogy soha többet ne lopjon.


Tőlem nagyon sok mindent loptak már el. Volt részem többször betörésben, autófeltörésben, autólopásban, táskalopásban, telefonlopásban, és egyéb kütyülopásban. 90%-ban cigányok voltak, de lehet, hogy 100%, mert azt nem tudni, ki törte fel a kocsit. Szóval ennyit erről.

2014. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
A bűnözők személyiségi jogaitól feláll a szőr a hátamon. Max annyi személyiségi jogot engednek nekik hogy a bitófa színét megválaszthatják.
2014. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na de egy csalikerékpárt megtalálni,- ami nyomkövetős, és be van kamerázva, amit húsz ember figyel- nem nagy ügy.
2014. szept. 9. 08:56
 8/19 A kérdező kommentje:
Amit ténylegesen ellopnak, azt úgysem találják meg soha.
2014. szept. 9. 09:04
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Én leszarom a bűnözők jogait, nem muszáj bűnözni. Meg ha már jogaik vannak, akkor milyen JOGON tulajdonítja el a biciklimet ? Össze kéne verni jól az összes selejtet.
2014. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Az egyiknek az a baja, hogy sértik a bűnözők jogait, a másiknak meg az, hogy csak ennyit csinálnak.


Elég nehéz megfelelni a társadalomnak. :D

2014. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!