Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményed a tolvajkerget...

Mi a véleményed a tolvajkergetők legújabb akcióját illetően?

Figyelt kérdés

Engem mélységesen felháborít az igzságtalanság, ahogyan a rendőri vezetők viselkedtek velük. Tudom, a válaszokon éppúgy fel fogok háborodni, de hányingerkeltő, ami itt folyik Magyarországon szolgálunk és védünk szlogen alatt. Emellet meg duplán minden tiszteletem azoké a rendőröké, akik mlg azért álltak szolgálatba, hogy a valódi rendet őrizzék. A többitől tényleg hányni tudnék, semmirekellő egy banda!

[link]


2014. jún. 1. 10:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
Nem tudtam közvetlenül belinkelni az írást, bemásolni meg nem akarom, de az "Üdvözlet mindenkinek az M5-ös autópályáról" kezdetű bejegyzésre gondolok.
2014. jún. 1. 10:24
 2/61 anonim ***** válasza:
0%
meliyk tolvaj kergetök ezek ? akik a biciklivel kezdték ?
2014. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
73%

Üdvözöllek Magyarországon 2014-ben.


Én ezen már meg sem lepődök.


A liberális demokrácia egyik alapja a bűnözők védelme.

2014. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
88%

olyan ez mikor korábbi adásban egyik vidéki cigánytelepre mentek bringát keresni, a járőr autójával, aki segített nekik és a kapitány beszólt CB-n hogy most már menjenek onnan mert túl sokat vannak ott (és féltik a rendőröket)

waaat??

2014. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
66%
Így van, meg lehet köszönni a liberálisoknak azt, amiben élünk.
2014. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
66%
Szépen csinálták.
2014. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
59%
Tipikus magyarországi történet: egy bűnöző azt csinál amit akar, mert lefizeti a rendőröket. Tipikus az is ha tenni akarsz a bűnöző ellen, téged hurcolnak meg, mert ezzel sérted a rendőröket. Csak akkor a rendőrök tegyék az igazi dolgukat...
2014. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Igazán meglepődtem, hogy ti is ezen az állásponton vagyok. belegondolva az egészbe, mindent nagyon helyesen, törvényesen csináltak a tolvajkergetők, és mégis ők szívták meg. A végén az a kártérítési követelmény remélem megvalósul és megkapja a hölgy a pénzt. Egyébként igen, ezek azok a tolvajkergetők, akik biciklivel kezdték.
2014. jún. 1. 11:17
 9/61 anonim ***** válasza:
72%

Várjál még kérdező.


Mindjárt jönnek a balosok meg a liberálisok és megmagyarázzák neked, hogy a Tolvajkergetők egy fasiszta szervezet, jogsértők blablabla

Elindítják a több milliószor visszapörgetett bakelit lemezüket.


De még lehet alszanak, vagy szakállas transzikat keresnek a TV-be.

2014. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
28%
Nem kívánok mélyebben belemenni a történetbe, mivel nem ismerek minden álláspontot és bizonyítékot, de arra már most a nyakamat tenném, hogy Tomcat el fogja veszíteni a pert. Ugyanis teljesen jogosan állították elő. Maguk írják le, hogy arcon lett lőve gázpisztollyal. Ez innentől kezdve garázdaság, de akár valóban alkalmas lehet súlyos testi sértés kísérlet megállapítására, ez mondjuk szakértői kérdés. Tehát a bűncselekmény gyanúja (ami az előállítás egyik pontja) tökéletesen megáll, ezt nem lehet "ügyeskedésnek" nevezni, max. ha hangulatot akarunk kelteni. Az, hogy ők ott a helyszínen "nyomban" három kamerafelvétellel bizonyítják a jogos védelmet, az momentán senkit nem érdekel. Ugyanis senkinek nem feladata és joga a helyszínen eldönteni, hogy mi is történt pontosan, és ez alapján gyakorlatilag ítéletet hozni. Erre van a büntetőeljárás, melynek jogilag rögzített menete van. Kihallgatások, egyéb bizonyítékok (így kamerafelvétel) beszerzése és értékelése, majd az érdemi döntés meghozatala. Ha valóban jogos védelmi helyzet volt, akkor az eljárás megszüntetéssel fog végződni. Hülyén is nézne ki, ha a helyszínen a bűnügyi tapasztalattal nem rendelkező rendészeti állomány döntene. De még a bűnügyi osztályvezetőnek sincs erre hatásköre, ha esetleg a helyszínre téved. Tehát, mivel egyértelműen be lett azonosítva, hogy Tomcat lőtt, de a bűncselekmény elkövetésének gyanúja őt terheli, így teljesen jogosan lett előállítva.
2014. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!